Wygraj bilety na VII Memoriał Jona Lorda w Warszawie [KONKURS]

Aleksandra Degórska
16.10.2018 16:14
Wygraj bilety na VII Memoriał Jona Lorda w Warszawie [KONKURS] Fot. East News

Sprawdźcie, jak możecie wygrać bilety na koncert poświęcony muzykowi Deep Purple.

 20 października 2018 roku w Hybrydach odbędzie się VII Memoriał Jona Lorda. Tym razem show będzie bardziej organiczne i odbędzie się w mniejszym klubie, gdzie kontakt muzyków z publicznością jest bardziej intymny.

Z okazji 45-lecia wydania płyty koncertowej „Made in Japan” Deep Purple gospodarze imprezy, zespół Made in Warsaw, zaprezentują program tego albumu w całości. Oczywiście tego dnia nie zabraknie też nowszych kompozycji Deep Purple. Podstawowy skład zespołu Made in Warsaw tworzą muzycy m.in zespołu Ani Rusowicz i Nocnego Kochanka (Robert "Kazon" Kazanowski).

Wygraj bilety na VII Memoriał Jona Lorda w Warszawie [KONKURS]

Jeżeli chcecie wybrać się na koncert to dobrze trafiliście, do serwis Antyradio.pl ma dla Was 5 podwójnych wejściówek na VII Memoriał Jona Lorda. Wystarczy, że do 18 października 2018 do godziny 12:00 wypełnicie dokładnie formularz i odpowiecie na pytanie konkursowe. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy biletami!

  • Jacek Z.
  • Maciej S.
  • Adrian C.
  • Jakub N.
  • Krzysztof S.
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.