19.02.2017 20:22

Wygraj bilety na film „Praktykant” Boo Junfenga

„Praktykant” w reżyserii Boo Junfenga będzie miał polską premierę 24 lutego 2017 roku, a my mamy dla Was na Antyradio.pl podwójne wejściówki na ten film. Sprawdźcie, jak możecie je zdobyć!

Wygraj bilety na film „Praktykant” Boo Junfenga
foto: Antyradio.pl

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i napisz, jaki jest Twój ulubiony filmowy dramat i wyjaśnij dlaczego właśnie ten.

Do wygrania mamy 10 podwójnych wejściówek na przedpremierowy pokaz, który odbędzie się 21 lutego 2017 o godzinie 19:00 w Kinie Elektronik w Warszawie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 20 lutego 2017 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową. Bilety będą do odebrania od godziny 15:00 w recepcji redakcji Antyradio.pl przy ulicy Żurawiej 8 w Warszawie.

Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o. drogą elektroniczną, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji o promocjach, produktach lub usługach kontrahentów podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu organizacji konkursu lub w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w konkursie. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o.o.
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Najnowszy film Boo Junfenga, nagradzanego na całym świecie reżysera „Zamku z piasku”, to historia Aimana, który zaczyna pracę w malezyjskim więzieniu o zaostrzonym rygorze. Zaangażowanie i sumienność 28-latka zwracają uwagę Rahima, więziennego kata w wieku przedemerytalnym. Kiedy asystent Rahima nagle rezygnuje z pracy, kat zwraca się do Aimana z propozycją objęcia stanowiska. Sprawy się komplikują, gdy wychodzi na jaw, że obu mężczyzn łączy mroczna tajemnica z przeszłości.

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają:

  • Marta K.
  • Radosław I.
  • Paulina R.
  • Maciej P.
  • Marianna W.
  • Joanna B.
  • Konrad M.
  • Janina C.
  • Marek U.
  • Michał L.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl!

Justyna Kierzkowska
Tagi: Konkursy