24.11.2016 15:09

Wygraj bilety na koncert Jelonka

Jelonek zagra w klubie Kwadrat w Krakowie 3 grudnia 2016 roku. Z tej okazji mamy dla Was bilety na ten występ. Co zrobić, aby je wygrać?

Wygraj bilety na koncert Jelonka
foto: materiały prasowe

Sceniczne zwierzę z gatunku jeleniowatych potocznie znane jako Michał Jelonek występuje na świecie wyłącznie w jednym egzemplarzu. Dajemy Wam niepowtarzalną okazję, by ujrzeć je w akcji!

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i napisz, jaki jest Twój ulubiony kawałek Jelonka - odpowiedź krótko uzasadnij.

Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o. drogą elektroniczną, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji o promocjach, produktach lub usługach kontrahentów podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu organizacji konkursu lub w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w konkursie. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o.o.
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Do wygrania mamy 5 pojedynczych wejściówek na koncert Jelonka, który odbędzie się w krakowskim klubie Kwadrat.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 1 grudnia 2016 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają:

  • Krystian D.
  • Patryk C.
  • Aleksandra S.
  • Mateusz B.
  • Agnieszka I.

i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Jakub Gańko
Tagi: Jelonek Konkursy