04.10.2016 09:00

Wygraj bilety na koncert New Model Army

New Model Army zagra w klubie Proxima w Warszawie 11 października 2016 roku. Sprawdźcie, jak w konkursie na Antyradio.pl możecie wygrać bilety na ten koncert!

Wygraj bilety na koncert New Model Army
foto: materiały prasowe

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i napisz, jaka jest Twoja ulubiona płyta New Model Army i wyjaśnij dlaczego.

Do wygrania mamy 2 podwójne wejściówki na koncert New Model Army w Warszawie, który odbędzie się 11 października 2016 roku w klubie Proxima.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 7 października 2016 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Justin Sullivan, lider New Model Army, odwiedził pod koniec września 2016 redakcję Antyradio.pl i opowiedział m.in. o swoich przemyśleniach dotyczących związków z Polską i magii zaklętej w muzyce. Zdradził też kulisy powstawania 14. płyty pt. „Winter”. 

Gościem specjalnym koncertu w warszawskiej Proximie będzie grupa Wojciecha Wojdy. Farben Lehre świętuje w 2016 roku 30-lecie istnienia.

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają:

  • Robert H.
  • Michał K.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Konkursy