Wygraj bilety na koncert New Model Army

Justyna Kierzkowska
04.10.2016 09:00
Wygraj bilety na koncert New Model Army Fot. materiały prasowe

New Model Army zagra w klubie Proxima w Warszawie 11 października 2016 roku. Sprawdźcie, jak w konkursie na Antyradio.pl możecie wygrać bilety na ten koncert!

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i napisz, jaka jest Twoja ulubiona płyta New Model Army i wyjaśnij dlaczego.

Do wygrania mamy 2 podwójne wejściówki na koncert New Model Army w Warszawie, który odbędzie się 11 października 2016 roku w klubie Proxima.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 7 października 2016 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Justin Sullivan, lider New Model Army, odwiedził pod koniec września 2016 redakcję Antyradio.pl i opowiedział m.in. o swoich przemyśleniach dotyczących związków z Polską i magii zaklętej w muzyce. Zdradził też kulisy powstawania 14. płyty pt. „Winter”. 

Gościem specjalnym koncertu w warszawskiej Proximie będzie grupa Wojciecha Wojdy. Farben Lehre świętuje w 2016 roku 30-lecie istnienia.

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają:

  • Robert H.
  • Michał K.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.