13.01.2016 10:39

Wygraj bilety na koncert Petera Hooka & The Light

Były muzyk Joy Division zagra razem z zespołem The Light 30 stycznia 2016 w klubie Stodoła w Warszawie. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są bilety na to wydarzenie. Sprawdźcie, jak je zdobyć.

Wygraj bilety na koncert Petera Hooka & The Light
foto: Antyradio.pl

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz konkursowy – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, adres i odpowiedz, który z utworów Joy Division jest Twoim ulubionym i dlaczego.

Do wygrania mamy 5 podwójnych biletów na koncert Petera Hooka i zespołu The Light, który odbędzie się 30 stycznia 2016 roku w klubie Stodoła w Warszawie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 15 stycznia 2016 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Peter Hook występuje z zespołem The Light od 2010 roku. Basista zagrał w Polsce również w 2015 roku, podczas Jarocin Festiwal 2015. W jednym z wywiadów w listopadzie 2015 przyznał, że jego muzyka jest mroczna, przesycona emocjami, ale również ponadczasowa. 

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają:

  • Dagmara R.
  • Sebastian W.
  • Radek B.
  • Łukasz B.
  • Katarzyna J.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Peter Hook Konkursy