17.05.2019 13:35

Wygraj bilety na koncert Slayera w Gliwicach [KONKURS]

Sprawdźcie, jak możecie zdobyć wejściówki na występ Slayera 4 czerwca 2019 w Gliwicach.

Slayer
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Ponad 37 lat na scenie, 12 albumów studyjnych i wiele albumów koncertowych, na koncie 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata. Zdobywcy pięciu nominacji i dwóch nagród GRAMMY. Mają własną wystawę w Instytucie Smithsona, uświetnili okładki setki magazynów, przeżyli stratę jednego z założycieli zespołu. Po tym wszystkim Slayer postanowił zakończyć karierę...

Wygraj bilety na koncert Slayera w Gliwicach [KONKURS]

4 czerwca 2019 zespół wystąpi po raz ostatni w Polsce w ramach trasy Final World Tour w Arenie Gliwice. Jako gość specjalny pojawi się Behemoth. Patronat nad koncertem objął serwis Antyradio.pl, który ma do rozdania 19 pojedynczych biletów.

Jeżeli chcecie wygrać bilet na koncert Slayera, to musicie wypełnić formularz (prosimy o dokładne podanie adresu zamieszkania) i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy pojedynczym zaproszeniem na występ Slayera. Na Wasze zgłoszenie czekamy do 21 maja 2019 do godziny 12:00.

Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Mam ukończone 18 lat
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Życzymy powodzenia!

Tagi: Slayer Konkursy