06.02.2017 15:58

Wygraj bilety na koncert Votum w Warszawie

Votum oraz Lion Shepherd, dwie warszawskie formacje progmetalowe, wyruszą z początkiem marca 2017 roku we wspólną trasę koncertową dla polskiej publiczności. Zobaczcie, jak na Antyradio.pl wygrać bilety na jeden z ich występów.

Wygraj bilety na koncert Votum w Warszawie
foto: materiały prasowe

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i napisz, który utwór z płyty „:KTONIK:” jest Twoim ulubionym i dlaczego.

Do wygrania mamy 5 podwójnych zaproszeń na koncert, który odbędzie się w Warszawie 11 marca 2017 w klubie Proxima.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 9 lutego 2017 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Muzykę Votum charakteryzuje mroczna i nostalgiczna atmosfera, dynamicznie równoważąca ciężkie metalowe riffy ze współczesną elektroniką. W 2016 roku zespół skupił się na promocji swojego najnowszego albumu „:KTONIK:”, wyruszając w dwie europejskie trasy koncertowe w roli co-headlinera oraz goszcząc na zagranicznych festiwalach muzycznych. Koncerty w Polsce to kolejny etap promocji tego wydawnictwa.

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają:

  • Karol M.
  • Paweł Z.
  • Paulina S.
  • Dorota Ł.
  • Sandra K.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Konkursy Votum