13.02.2017 23:37

Wygraj bilety na koncert grupy Percival Schuttenbach w ramach trasy Wild Hunt

Percival Schuttenbach rozpocznie trasę koncertową promującą składankę „Wild Hunt” 14 lutego 2017 roku. Z tej okazji mamy dla Was bilety na koncerty odbywające się w ramach tej trasy. Sprawdźcie, jak na Antyradio.pl wygrać bilety na występy grupy!

Wygraj bilety na koncert grupy Percival Schuttenbach w ramach trasy Wild Hunt
foto: materiały prasowe

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, wybierz miasto i napisz, który utwór grupy Percival Schuttenbach jest Twoim ulubionym i dlaczego.

Do wygrania mamy po 2 podwójne wejściówki na poniższe koncerty:

  • 17.02.2017 - Warszawa, Kino Elektronik 
  • 18.02.2017 - Kraków, Kijów Centrum 
  • 20.02.2017 - Katowice, Kinoteatr Rialto 
Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o. drogą elektroniczną, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji o promocjach, produktach lub usługach kontrahentów podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu organizacji konkursu lub w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w konkursie. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o.o.
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Na Wasze zgłoszenia czekamy do wtorku 14 lutego 2017 roku, do godziny 8:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają:

Warszawa:

  • Monika K.
  • Grzegorz C.

Kraków:

  • Rafał H.
  • Anna Z.

Katowice:

  • Piotr D.
  • Jakub G.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Konkursy