20.04.2016 10:57

Wygraj bilety na koncert zespołu Milczenie Owiec

Grupa Milczenie Owiec, wraz z kapelami Disposable Soma i Traces To Nowhere, zagra w klubie VooDoo w Warszawie. Sprawdź, jak na Antyradio.pl wygrać bilety na ten koncert.

Wygraj bilety na koncert zespołu Milczenie Owiec
foto: materiały prasowe

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz konkursowy – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i odpowiedz, który utwór Milczenia Owiec podoba Ci się najbardziej i dlaczego.

Do wygrania mamy 5 podwójnych biletów na koncert, który odbędzie się 23 kwietnia 2016 w klubie VooDoo w Warszawie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 22 kwietnia 2016 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

2. studyjny album zespołu, „Niepokoje”, miał swoją premierę 26 lutego 2016 roku. Na płycie znalazło się 12 nowych utworów, spośród których na single wybrano kawałki „Bunt”,„Przyjdą tu, „Ćma” i  „Degradacja”. Czytelnicy Antyradio.pl mogli premierowo zobaczyć wideo z planu zdjęciowego klipu zespołu. Płytę „Niepokoje” mogliście przedpremierowo posłuchać także na naszej stronie. W wywiadzie dla Antyradio.pl Ola Wysocka, przyznała też, że nazwa krążka wiąże się z odczuciami, które poszczególni członkowie mieli podczas nagrywania nowego materiału.

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają:

  • Michalina P.
  • Przemysław P.
  • Grzegorz G.
  • Dorota M.
  • Grzegorz W.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Milczenie owiec Konkursy