Wygraj bilety na koncerty Łydki Grubasa we Włocławku i Wrocławiu [KONKURS]

Maciej Koprowicz
19.10.2017 16:33
Wygraj bilety na koncerty Łydki Grubasa we Włocławku i Wrocławiu [KONKURS] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Mamy dla Was wejściówki na dwa występy zespołu Łydka Grubasa. Sprawdźcie, jak je zdobyć.

Mistrzowie kabaretowego metalu wydali w 2017 roku swój trzeci album, „O-dur C-ból”. Płyta jak zwykle jest znakomitą propozycją dla miłośników ciężkiego grania z dużym przymrużeniem oka, spod znaku Kabanosa i Nocnego Kochanka. Żartobliwe, dosadne teksty i umiejętne żonglowanie muzycznymi konwencjami to znaki rozpoznawcze Łydki Grubasa, podobnie jak wyjątkowa koncertowa energia.

Olsztyński zespół promuje swoje wydawnictwo trasą koncertową „O-tour C-ból”. W najbliższy weekend odbędą się jej dwa ostatnie koncerty – 20 października 2017 Łydka zagra we Włocławku w klubie Czarny Spichrz, a 21 października 2017 we Wrocławiu w Starej Piwnicy. To przedostatnie występy zespołu w tym roku – 16 grudnia 2017 zagra u boku Jelonka i Lej Mi Pół w Krakowie, a kolejne dopiero wiosną 2018.

„Grubasy” zapraszają na najbliższe koncerty we Włocławku i Wrocławiu w specjalnym filmiku:

Serwis Antyradio.pl ma do rozdania 1 podwójną wejściówkę na koncert Łydki Grubasa we Włocławku 20 października 2017 i 1 podwójną wejściówkę na występ grupy we Wrocławiu 21 października 2017. Aby je zdobyć, należy napisać, który tekst Łydki Grubasa Was najbardziej bawi i dlaczego. Na odpowiedzi czekamy do piątku, 20 października 2017 do godziny 12:00. Nagrodzimy najbardziej kreatywne z nich.

Dodaj plik

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.