19.10.2017 16:33

Wygraj bilety na koncerty Łydki Grubasa we Włocławku i Wrocławiu [KONKURS]

Mamy dla Was wejściówki na dwa występy zespołu Łydka Grubasa. Sprawdźcie, jak je zdobyć.

Wygraj bilety na koncerty Łydki Grubasa we Włocławku i Wrocławiu [KONKURS]
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Mistrzowie kabaretowego metalu wydali w 2017 roku swój trzeci album, „O-dur C-ból”. Płyta jak zwykle jest znakomitą propozycją dla miłośników ciężkiego grania z dużym przymrużeniem oka, spod znaku Kabanosa i Nocnego Kochanka. Żartobliwe, dosadne teksty i umiejętne żonglowanie muzycznymi konwencjami to znaki rozpoznawcze Łydki Grubasa, podobnie jak wyjątkowa koncertowa energia.

Olsztyński zespół promuje swoje wydawnictwo trasą koncertową „O-tour C-ból”. W najbliższy weekend odbędą się jej dwa ostatnie koncerty – 20 października 2017 Łydka zagra we Włocławku w klubie Czarny Spichrz, a 21 października 2017 we Wrocławiu w Starej Piwnicy. To przedostatnie występy zespołu w tym roku – 16 grudnia 2017 zagra u boku Jelonka i Lej Mi Pół w Krakowie, a kolejne dopiero wiosną 2018.

„Grubasy” zapraszają na najbliższe koncerty we Włocławku i Wrocławiu w specjalnym filmiku:

Serwis Antyradio.pl ma do rozdania 1 podwójną wejściówkę na koncert Łydki Grubasa we Włocławku 20 października 2017 i 1 podwójną wejściówkę na występ grupy we Wrocławiu 21 października 2017. Aby je zdobyć, należy napisać, który tekst Łydki Grubasa Was najbardziej bawi i dlaczego. Na odpowiedzi czekamy do piątku, 20 października 2017 do godziny 12:00. Nagrodzimy najbardziej kreatywne z nich.

Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o. drogą elektroniczną, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji o promocjach, produktach lub usługach kontrahentów podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu organizacji konkursu lub w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w konkursie. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o.o.
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia
Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Konkursy Konkursy Łydka Grubasa