01.06.2016 09:33

Wygraj bilety na ostatni symfoniczny koncert zespołu Coma

To już ostatnia szansa, żeby zobaczyć Comę na żywo podczas symfonicznego koncertu! Sprawdźcie, jak na Antyradio.pl wygrać bilety na to wydarzenie.

Wygraj bilety na ostatni symfoniczny koncert zespołu Coma
foto: Romana Makówka

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz konkursowy – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i napisz, który element scenicznego wizerunku Piotra Roguckiego podoba Ci się najbardziej i dlaczego.

Do wygrania mamy 5 pojedynczych biletów na symfoniczny koncert Comy, który odbędzie się w Parku Sowińskiego Warszawie 11 czerwca 2016 roku.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 6 czerwca 2016 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Koncert projektu Coma Symfonicznie będzie ponad dwugodzinnym widowiskiem. Zespół zaprezentuje swoje najważniejsze utwory w aranżacjach z kilkudziesięcioosobowym składem Orkiestry Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego. Podczas koncertu pojawią się m.in. numery doskonale znane fanom z wydawnictwa „Symfonicznie” wydanego w 2010 roku.

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają:

  • Justyna D.
  • Michał F.
  • Katarzyna K.
  • Barbara K.
  • Jolanta N.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Coma Konkursy