05.02.2019 16:27

Wygraj dyskografię Nocnego Kochanka [KONKURS]

Rozdajemy zestawy wszystkich płyt studyjnych grupy Nocny Kochanek. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie i nie brzmi ono: "Jak ma na imię Andżej?".

Nocny Kochanek
foto: Antyradio.pl

11 stycznia 2019 roku ukazał się trzeci studyjny album grupy Nocny Kochanek. Po pierwszym tygodniu od pojawienia się na sklepowych półkach płyta "Randka w Ciemność", którą mieliśmy okazję przedpremierowo zrecenzować trafiła na pierwsze miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce wyprzedzając oficjalną ścieżkę dźwiękową z filmu "Narodziny Gwiazdy" czy też składankę hitów grupy Queen. Krążek nadal utrzymuje się w pierwszej dziesiątce rankingu, a bilety na Trasę w Ciemność są niemal całkowicie wyprzedane aż do końca kwietnia 2019 roku. Zespół Nocny Kochanek odwiedził niedawno nasza redakcję i udzielił nam wywiadu na temat koncertów i nowego materiału. Przy okazji muzycy zostawili drobne upominki dla czytelników serwisu Antyradio.pl

Wygraj dyskografię Nocnego Kochanka [KONKURS]

Mamy dla Was 5 zestawów płyt, w których znajdziecie albumy: "Hewi Metal", "Zdrajcy Metalu" oraz najnowsze dzieło Nocnego Kochanka "Randka w Ciemność". Jeżeli nie macie jeszcze swoich egzemplarzy krążków lub chcecie je komuś sprezentować, wystarczy, że do 12 lutego 2019 roku do godziny 12:00 wypełnicie dokładnie formularz konkursowy (prosimy o dokładne wpisanie adresu zamieszkania) i odpowiecie kreatywnie na nasze pytanie. Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi. 

Wyniki konkursu

Dyskografię Nocnego Kochanka wygrywają:

  • Marcin Puszka
  • Paweł Mitruś
  • Agnieszka Lech-Kustusz
  • Dawid Gryszka
  • Karol Jaroń

Gratulujemy!

Joanna Chojnacka
Tagi: Nocny Kochanek konkurs