30.05.2018 14:29

Wygraj karnet na Castle Party 2018 [KONKURS]

Na to wydarzenie czekają już niecierpliwie wszyscy fani gotyckich klimatów. Kolejna edycja festiwalu Castle Party przed nami, zaś już teraz mamy dla Was pierwszą część konkursu związanego z tą imprezą.

Castle Party
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego odbywa się w tym roku w dniach 11-15 lipca 2018 na zamku w Bolkowie. Castle Party 2018 to jeden z najciekawszych polskich festiwali wakacyjnych, zarówno pod względem szerokiego wachlarza muzycznych stylów prezentowanych przez poszczególnych wykonawców, jak również niepowtarzalnego miejsca, w którym odbywają się koncerty.

Na dziedzińcu bolkowskiego zamku, uczestnicy festiwalu będą mogli usłyszeć zarówno mroczne electro, industrial, neofolk jak i gotycki rock czy metal. W tym roku organizatorzy potwierdzili między innymi występy grup: Samael, Project Pitchfork, Faun, The Eden House, Agonoize, Theatre of Hate, Tyske Ludder, Made In Poland, Grausame Tochter, The House of Usher, Escape with Romeo, Traitrs, Gothminister oraz Department.

Castle Party to również fantazyjnie przebrani, umalowani fani z kilku krajów, więc przez cztery dni w miasteczku rządzą skóry, atłasy, czerń, czerwień i purpura, koronki i łachmany, ostre makijaże i metalowa biżuteria.

Castle Party 2018 - wygraj karnet na festiwal

Jeżeli chcielibyście się wybrać na tegoroczny festiwal Castle Party, a nie macie jeszcze kupionych biletów, to dobrze trafiliście. Redakcja Antyradio.pl ma do rozdania pięć pojedynczych karnetów na festiwal. To nie koniec niespodzianek. Każdy z wygranych, odbierze na miejscu specjalną, festiwalową koszulkę oraz płytę CD.

Wystarczy, że do 6 czerwca 2018 do godziny 12:00 wypełnicie formularz zgłoszeniowy podając swoje dokładne dane. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy pojedynczym karnetem, koszulką i płytą.

Lista zwycięzców:

  • Paulina Ł.
  • Sylwia Z.
  • Krystian W.
  • Karol P.
  • Radek B.

Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Castle Party.

Bilety w cenie 290zł, można będzie kupić na miejscu, w kasie na zamku i kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Bolkowie. Jak zapewniają organizatorzy, biletów na pewno nie zabraknie.

Romana Makówka
Tagi: Konkursy Castle Party