28.06.2018 15:51

Wygraj karnet na Castle Party 2018 [KONKURS]

Już za kilkanaście dni wystartuje jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego. Castle Party odbędzie się w tym roku w dniach 11-15 lipca 2018 na zamku w Bolkowie.

Castle Party
foto: Romana Makówka/ Antyradio.pl

Na dziedzińcu bolkowskiego zamku, uczestnicy festiwalu będą mogli usłyszeć zarówno mroczne electro, industrial, neofolk jak i gotycki rock czy metal. W tym roku organizatorzy potwierdzili między innymi występy grup: Samael, Project Pitchfork, Faun, The Eden House, Agonoize, Theatre of Hate, Tyske Ludder, Made In Poland, Grausame Tochter, The House of Usher, Escape with Romeo, Traitrs, Gothminister oraz Department.

Castle Party to również fantazyjnie przebrani, umalowani fani z kilku krajów, więc przez cztery dni w miasteczku rządzą skóry, atłasy, czerń, czerwień i purpura, koronki i łachmany, ostre makijaże i metalowa biżuteria.

Castle Party 2018 - wygraj karnet na festiwal

Jeżeli chcielibyście się wybrać na tegoroczny festiwal Castle Party, a nie macie jeszcze kupionych biletów, to dobrze trafiliście. Redakcja Antyradio.pl ma dla Was drugą cześć konkursu, w którym można wygrać karnety na to wydarzenie. Mamy do rozdania kolejnych pięć pojedynczych karnetów na festiwal.

Wystarczy, że do 3 lipca 2018 roku do godziny 12:00 wypełnicie formularz zgłoszeniowy podając swoje dokładne dane. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy pojedynczym karnetem.

Lista zwycięzców:

  • Aleksandra I.
  • Dagmara Ł.
  • Weronika W.
  • Jagoda W.
  • Piotr N.

Bilety w cenie 290zł można będzie kupić na miejscu, w kasie na zamku i kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Bolkowie. Jak zapewniają organizatorzy, na pewno ich nie zabraknie.

Kamil Kacperski
Tagi: Konkursy Castle Party