Wygraj koncertowy album Skunk Anansie "25LIVE@25" [KONKURS]

11.09.2019 16:33
Wygraj koncertowy album Skunk Anansie "25LIVE@25" [KONKURS] Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Sprawdź, jak na Antyradio.pl wygrać koncertową płytę Skunk Anansie.

Z okazji jubileuszu 25-lecia istnienia, Skunk Anansie wydał koncertowy album zatytułowany "25LIVE@25". Na płycie znajdują się wykonania utworów zarejestrowane na przestrzeni lat, które połączył w elektryzującą całość, wieloletni współpracownik zespołu, Jeremy Wheatley. "25LIVE@25" to zarówno celebracja jubileuszu, jak i podkreślenie znaczenia grupy jako muzycznej i kulturowej siły. Założony w 1994 roku zespół, od początku wykazywał silne poczucie indywidualności, unikając britpopowej formy, zastępując ją wspaniałą mieszanką wpływów muzycznych.

Wygraj koncertowy album Skunk Anansie "25LIVE@25" [KONKURS]

Jeżeli chcielibyście zdobyć koncertówkę od Skunk Anansie, to dobrze trafiliście. Serwis Antyradio.pl ma do rozdania 3 egzemplarze "25LIVE@25".

Wystarczy, że do 19 września 2019 do godziny 10:00 wypełnicie dokładnie formularz zgłoszeniowy i odpowiecie na pytanie konkursowe. Najlepsze wypowiedzi nagrodzimy płytą Skunk Anansie, a ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Lista zwycięzców:

  1. Kamil K.
  2. Marianna D.
  3. Joanna T.

Zobacz także: Skunk Anansie na Dużej Scenie Pol'and'Rock 2019 [GALERIA + RELACJA]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.