29.11.2016 14:01

Wygraj książkę „David Bowie. STARMAN. Człowiek, który spadł na ziemię”

Książka o życiu i twórczości artystycznej Paula Trynki miała premierę 23 listopada 2016 roku, a z tej okazji możecie wygrać ją w konkursie na Antyradio.pl. Zobaczcie, co trzeba zrobić!

Wygraj książkę „David Bowie. STARMAN. Człowiek, który spadł na ziemię”
foto: Antyradio.pl

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, adres i odpowiedz na nasze pytanie.

Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o. drogą elektroniczną, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji o promocjach, produktach lub usługach kontrahentów podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu organizacji konkursu lub w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w konkursie. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o.o.
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Do wygrania mamy 10 książek „David Bowie. STARMAN. Człowiek, który spadł na ziemię” Paula Trynki. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 5 grudnia 2016 do godz. 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Konkurs zakończony!

Książki wygrywają:

  • Katarzyna W.
  • Anna G.
  • Karolina J.
  • Michał B.
  • Bartłomiej W.
  • Przemysław P.
  • Hanna C.
  • Katarzyna T.
  • Karolina S.
  • Łukasz Ż.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska
Tagi: David Bowie Konkursy