19.06.2018 12:20

Wygraj książkę „Policjanci. Ulica” Katarzyny Puzyńskiej [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Szukasz pasjonującej lektury na wakacje i jesteś fanem literatury faktu? Sprawdź, jak zdobyć najnowszą książkę Katarzyny Puzyńskiej, opisującą prawdziwy świat przestępstw i zbrodni bez cenzury.

„Policjanci. Ulica” - Katarzyna Puzyńska
foto: Antyradio.pl

Kim tak naprawdę są? Brutalami w starciu z ofiarą czy najbardziej wszechstronnymi funkcjonariuszami w Polskiej Policji? Pierwsi na miejscu zbrodni, oko w oko z agresją, bezradnością, śmiercią. Widzą więcej, choć jadąc na wezwanie – nie wiedzą nic. To od szybkości i słuszności ich decyzji zależy dalsze postępowanie. 

Właśnie świata Polskiej Policji dotyczyć będzie nowa książka Katarzyny Puzyńskiej, autorki sagi kryminalnej o Lipowie. O tym, co czeka czytelników autorka opowiedziała w specjalnym wideo nagranym w ramach kampanii promocyjnej książki.

"

„Policjanci. Ulica” to zbiór moich rozmów z funkcjonariuszami oddziałów prewencji, ogniw patrolowo-interwencyjnych oraz wydziału ruchu drogowego. (…) Oni oglądają materiały, których nie chcą dotykać prokuratorzy, więc o ich służbie nie należy zapominać. "

Z tego też powodu Katarzyna Puzyńska zdecydowała się na przekazanie połowy swojego honorarium przekazuje na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Wygraj książkę „Policjanci. Ulica” Katarzyny Puzyńskiej [KONKURS]

Jeżeli chcielibyście zdobyć interesującą lekturę na wakacje to dobrze trafiliście, bo redakcja Antyradio.pl ma do rozdania 10 najnowszych książek Katarzyny Puzyńskiej.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że do 26 czerwca 2018 do godziny 12:00 odpowiecie na konkursowe pytanie i wypełnicie dokładnie formularz (prosimy wpisać prawidłowy adres zamieszkania). Najciekawsze odpowiedzi na pytanie konkursowe nagrodzimy książkami „Policjanci. Ulica”.

Dziękujemy za zgłoszenia!

Justyna Kierzkowska
Tagi: Konkursy