07.02.2017 13:30

Wygraj książki „Voo Voo. Dzień dobry wieczór” Piotra Metza

Książka o historii polskiej grupy miała premierę w grudniu 2016. Sprawdźcie na Antyradio.pl jak możecie zdobyć tę publikację, żeby postawić ją na półce w swoim domu!

Wygraj książki „Voo Voo. Dzień dobry wieczór” Piotra Metza
foto: Antyradio.pl

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, adres i napisz, który utwór grupy Voo Voo jest Twoim ulubionym i dlaczego.

Do wygrania mamy 3 książki „Voo Voo. Dzień dobry wieczór” napisane przez Piotra Metza.

Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o. drogą elektroniczną, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji o promocjach, produktach lub usługach kontrahentów podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu organizacji konkursu lub w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w konkursie. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o.o.
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 10 lutego 2017 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

W książce, żeby zrozumieć fenomen Voo Voo, Piotr Metz rozmawia z Wojciechem Waglewskim i pozostałymi członkami zespołu. Gitarzysta zdradził m.in., że już od pierwszych chwil funkcjonowania zespołu naginali zasady i podejmowali nieprzewidywalne decyzje.

"

Od początku istnienia Voo Voo pozwalaliśmy sobie na różne ekstrawagancje, nie wiedząc, czy one nagle nie zakończą naszej „kariery”. Ryzyko istniało, bo rockowa sława na pstrym koniu jeździ i zawsze możesz zostać obrzucony - jak w Jarocinie - przysłowiową lub realną maślanką. Ale ludzie zaakceptowali fakt, że jedynym, czego można się po nas spodziewać, jest to, że niczego przewidywalnego nie można się po nas spodziewać.  "

Konkurs zakończony!

Książki wygrywają:

  • Błażej S.
  • Hanna J.
  • Anna B.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Konkursy