Wygraj płytę Dream Theater "Distance Over Time" [KONKURS]

Aleksandra Degórska
08.03.2019 17:16
Wygraj płytę Dream Theater "Distance Over Time" [KONKURS] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sprawdźcie, jak możecie wygrać nowy krążek Dream Theater.

"Distance Over Time" to 14. studyjny album prog-metalowej kapeli. Nowy krążek różni się od ostatnich dokonań formacji: po raz pierwszy zespół na czas nagrywania płyty zamieszkał w odludnym studiu w Monticello (stan Nowy Jork) na 4 miesiące.

Efektem jest materiał przypominający pierwsze dokonania Dream Theater - bardziej naturalny, organiczny. To jednak wciąż brzmienie łączące metalową agresję, maestrię techniczną ze stylem progresywnym, z jakiego tak dobrze znany jest zespół. I choć tematyka płyty nie należy do najlżejszych, klimat całości oddaje pasję i entuzjazm, jakie towarzyszyły jej nagrywaniu.

Wygraj płytę Dream Theater "Distance Over Time" [KONKURS]

Jeżeli chcielibyście zdobyć nową płytę Dream Theater to musicie wziąć udział w konkursie Antyradio.pl. Do rozdania mamy 6 albumów "Distance Over Time". Do 15 marca 2018 do godziny 12:00 musicie wypełnić formularz konkursowy oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy płytami Dream Theater.

Lista zwycięzców:

  • Leszek M.
  • Alina K.
  • Konrad A.
  • Mirek S.
  • Jakub K.
  • Kacper P.

Dream Theater wystąpi 13 lipca 2019 roku w warszawskiej Progresji w ramach imprezy Prog in Park III.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.