Wygraj płytę „Let Me” grupy Chemia

Justyna Kierzkowska
10.11.2015 09:26
Wygraj płytę „Let Me” grupy Chemia Fot. Antyradio.pl

Najnowszy album zespołu miał premierę 18 września 2015 roku. Z tej okazji na Antyradio.pl możecie wygrać właśnie te krążki. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, żeby nowe płyty trafiły właśnie w Wasze ręce!

Żeby wziąć udział w naszym konkursie trzeba wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy. Podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, adres oraz napisz za co najbardziej lubisz grupę Chemia.

Do wygrania mamy 20 albumów „Let Me”.

Przeczytaj także

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 13 listopada 2015 roku, do godziny 12:00. Wyniki opublikujemy na tej stronie, a zwycięzcy otrzymają wiadomość z informacją o wygranej.

Przeczytaj także

W wywiadzie dla Antyradio.pl Wojtek Balczun i Łukasz Drapała opowiedzieli m.in. o swoich dalszych muzycznych planach. Muzycy Chemii wyjaśnili też, w jaki sposób grafika na okładce nawiązuje do całego wydawnictwa i zdradzili, który numer dodaje im najwięcej energii na scenie. Łukasz Drapała specjalnie dla Antyradio.pl, w ramach nowego cyklu AntyPoezja wyrecytował tekst utworu „Puszek Okruszek” Natalii Kukulskiej.

Najnowsze wydawnictwo „Let Me” promują na razie dwa teledyski - ten do „She” ze stycznia 2015 roku oraz późniejszy do „Fun Gun”, który powstawał w Wielkiej Brytanii w parku rozrywki MAGNA Science Adventure Centre. Jednak wkrótce można spodziewać się trzeciego klipu. Grupa pokazała bowiem, jak było na kolejnym planie zdjęciowym w Wielkiej Brytanii.

Konkurs zakończony!

Płyty wygrywają:

 1. Iwona S.
 2. Mateusz S.
 3. Piotr D.
 4. Anna S.
 5. Karolina S.
 6. Mikołaj M.
 7. Milena H.
 8. Zofia L.
 9. Marcin G.
 10. Krzysztof R.
 11. Michał W.
 12. Karolina G.
 13. Klaudia T.
 14. Patrycja S.
 15. Katarzyna J.
 16. Rafał B.
 17. Patrycja W.
 18. Roman O.
 19. Kaja G.
 20. Marek P.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach Antyradio.pl

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.