22.07.2019 13:22

Wygraj polską biografię Davida Coverdale'a "Wino, kobiety i śpiew" [KONKURS]

Michał Czaplicki i Maciek Snowacki napisali pierwszą na świecie biografię wokalisty Whitesnake. Jak możecie zdobyć tę książkę?

David Coverdale
foto: Marcin Kaminski/East News

Nieznany nikomu sprzedawca butów z Saltburn by The Sea, zostaje wokalistą Deep Purple, czyli jednego z najważniejszych zespołów rockowych wszech czasów. Nagrywa z nim ponadczasowe albumy, koncertuje po najdalszych zakątkach globu, występuje na najważniejszych festiwalach, doświadcza przy tym niezwykłych przygód, z których niektóre obrosły już legendą… Niestety destrukcyjny nałóg kolegów z zespołu, doprowadza do kresu tej idylli.

Wygraj polską biografię Davida Coverdale'a "Wino, kobiety i śpiew" [KONKURS]

David Coverdale po rozwiązaniu Deep Purple, nagrywa dwa solowe albumy, a następnie zakłada swój wymarzony zespół – Whitesnake, z którym w pełni może realizować swoje muzyczne pomysły. Ten okres (który z przerwami trwa do dziś) podobnie jak poprzedni, obfituje we wspaniałe albumy, niezapomniane występy i incydenty, jak również burzliwe konflikty ze współpracownikami, toksyczne kobiety, wielkie miłości, sukcesy i porażki. 

To wszystko znajdziecie w książce "Wino, kobiety i śpiew", za którą odpowiadają Michał Czaplicki i Maciek Snowacki. Jest to pierwsza na świecie biografia Dave'a Coverdale'a. Serwis Antyradio.pl objął patronat nad tym wydawnictwem i ma do rozdania 2 egzemplarze książki. Wystarczy, że do 7 sierpnia 2019 do godziny 10:00 wypełnicie dokładnie formularz zgłoszeniowy i odpowiecie na pytanie konkursowe. Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy biografią Davida Coverdale'a.

Lista zwycięzców:

  1. Jakub M.
  2. Aleksandra W.
Tagi: Whitesnake Konkursy