10.06.2016 13:29

Wygraj sosy Gringo Bandito stworzone przez wokalistę The Offspring

Z okazji drugiego odcinka nowego programu Rock Flesz w Antyradio.pl mamy dla Was konkurs z naprawdę ostrymi sosami ze specjalnej linii stworzonej przez Dextera Hollanda z zespołu The Offspring. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, żeby mieć szansę o nie zawalczyć!

Wygraj sosy Gringo Bandito stworzone przez wokalistę The Offspring
foto: Antyradio.pl

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz konkursowy – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania, wybierz sos, który chciałbyś otrzymać i napisz, który ze znanych muzyków jest Twoim zdaniem najostrzejszy. Interpretacja może być dowolna, czekamy na Wasze kreatywne odpowiedzi!

Do wygrania mamy 3 ostre sosy firmy Gringo Bandito - Original Red, Green i Super Hot - oraz 3 kostki do gitary.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 16 czerwca 2016 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Jeśli nie możecie się zdecydować, zobaczcie jak buteleczki z naprawdę ostrymi sosami prezentują się na zdjęciach.

Konkurs zakończony!

Sosy i kostki do gitary wygrają:

  • Original Red + kostka do gitary - Jarek B.
  • Green + kostka do gitary - Bartosz B.
  • Super Hot + kostka do gitary - Maciej S.

Musimy przyznać, że tym razem było nam bardzo trudno wybrać 3 najlepsze odpowiedzi, ponieważ wszystkie zgłoszenia były naprawdę kreatywne! Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Konkursy