25.10.2018 17:15

Wygraj soundtrack z filmu „Bohemian Rhapsody” [KONKURS]

Sprawdźcie, jak możecie wygrać płyty ze ścieżką dźwiękową z filmu „Bohemian Rhapsody”.

Wygraj soundtrack z filmu „Bohemian Rhapsody” [KONKURS]
foto: kadr z wideo

Oficjalny soundtrack do „Bohemian Rhapsody” reprezentuje każdy etap twórczości Queen. Poza nagraniami z Live Aid, na krążku znalazły się nowe wersje starych faworytów, koncertowe rarytasy, a także wybór najlepszych nagrań studyjnych. Wśród nich 11 hitów, które zajęły pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie. 

„Bohemian Rhapsody” to drugi pełny soundtrack w dyskografii zespołu – pierwszy to „Flash Gordon”. Jeżeli kochanie Queen całym swoim sercem, a jeszcze nie macie soundtracku z filmu, to dobrze trafiliście, bo redakcja Antyradio.pl ma do rozdania 3 płyty „Bohemian Rhapsody”.

Wygraj soundtrack do filmu „Bohemian Rhapsody”

Wystarczy, że do 29 października 2018 roku do godziny 12:00 wypełnicie formularz (prosimy o dokładny adres zamieszkania) i odpowiecie na pytanie konkursowe. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy krążkami z sountrackiem z filmu.

Lista zwycięzców:

  • Aleksandra U.
  • Katarzyna B.
  • Piotr W.

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć film „Bohemian Rhapsody” w kinach od 2 listopada 2018. W rolę Freddie’ego Mercury’ego wciela się Rami Malek, który zyskał olbrzymią popularność dzięki serialowi „Mr. Robot”. W pozostałych rolach Gwilym Lee jako Brian May, Ben Hardy jako Roger Taylor, Joe Mazzello jako John Deacon oraz Lucy Boynton jako Mary Austin. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Queen Bohemian Rhapsody Konkursy