04.09.2019 14:44

Wygrał płytę z soundtrackiem z filmu "Król Lew" [KONKURS]

Sprawdźcie, jak na Antyradio.pl możecie wygrać albumy z soundtrackiem do nowej wersji "Króla Lwa".

Król Lew soundtrack
foto: materiały prasowe

Na ścieżkę dźwiękową do nowej wersji "Króla Lwa" trafiły piosenki zaśpiewane przez polską obsadę oraz "Never Too Lave" w wykonaniu Eltona Johna i "Spirit" zaśpiewany przez Beyonce. Soundtrack zawiera nowe wersje piosenek, które znamy już od lat z animacji Disneya z 1994 roku. Nowe aranżacje opracował południowo-afrykański kompozytor i wykonawca Lebo M, odpowiedzialny za partie wokalne i afrykański chór. Produkcję muzyczną wspierał też Pharrell Williams, popularny wokalista, autor tekstów i producent.W polskiej wersji ścieżki dźwiękowej znajdziemy znane piosenki w tłumaczeniu Filipa Łobodzińskiego i Michała Wojnarowskiego zaśpiewane przez wyjątkową obsadę nowej wersji filmu.

Wygrał płytę z soundtrackiem z filmu "Król Lew" [KONKURS]

Nowa adaptacja „Króla Lwa”, podobnie jak oryginał filmu z 1994 roku, to fantastyczna mieszanka akcji i humoru w przepięknej oprawie muzycznej. Ścieżkę dźwiękową do filmu tworzyli zdobywcy wielu nagród (w tym Oscara i Grammy), między innymi Elton John, Tim Rice oraz Hans Zimmer.

Serwis Antyradio.pl ma do rozdania 5 płyt z soundtrackiem z filmu "Król Lew". Co musicie zrobić, żeby zdobyć album? Wystarczy, że wypełnicie dokładnie formularz zgłoszeniowy oraz odpowiecie na pytanie konkursowe do 10 września 2019 do godziny 12:00. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy płytą z soundtrackiem. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Lista zwycięzców:

  1. Maciek S.
  2. Dawid P.
  3. Małgorzata Cz.
  4. Aleksandra Z.
  5. Miłosz K.
Tagi: Konkursy Król Lew