10.12.2015 15:52

Zwycięzca konkursu „Nagraj cover OCN i wygraj gitarę” wybrany!

Konkurs zorganizowany wspólnie przez zespół OCN i Antyradio.pl dobiegł końca. Kto został szczęśliwym wygranym?

Zwycięzca konkursu „Nagraj cover OCN i wygraj gitarę” wybrany!
foto: Antyradio.pl

Walka była niezwykle wyrównana, a poziom nadesłanych coverów bardzo wysoki. Czytelnicy Antyradio.pl zadecydowali, że to właśnie do rąk Michała Szczęsnego trafi gitara Fender Telecaster Custom '72, na jakiej gra Maciek Wasio z zespołu OCN. Michał wykonał cover utworu „Czas by krzyczeć”. Kompozycja pochodzi z płyty „Cztery”, która ukazała się w 2009 roku.

Zadzwoniliśmy do zwycięzcy, żeby powiedzieć mu o wygranej. Posłuchajcie, jak zareagował nasz rozmówca!

Zaskoczony Michał Szczęsny zdradził, że pierwszym utworem, który zagra na nowym sprzęcie będzie na pewno... „Czas by krzyczeć”.

Maciek Wasio, wokalista OCN, tak skomentował interpretację zwycięzcy.

"

„Cover – nowa aranżacja, interpretacja istniejącego utworu muzycznego wykonywana przez wykonawcę, który nie jest jego pierwotnym, znanym wykonawcą”. Czy można wymyślić bardziej trafne określenie tego co zrobił Michał? Prostota, wirtuozerski kunszt i pomysł! Gratulujemy głosów czytelników Antyradio.pl i słuchaczy Antyradia. Do zobaczenia we wtorek w Stodole! "

Poniżej możecie jeszcze raz zobaczyć zwycięski cover.

Michał będzie miał okazję uroczyście odebrać swoją wygraną podczas finałowego koncertu OCN , który odbędzie się 15 grudnia 2015 roku w klubie Stodoła w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i nadesłane covery!

Tagi: OCN Konkursy