14.11.2017 16:29

Natalia Hluzow

Redaktor serwisu Antyradio.pl

Natalia Hluzow

Choć urodziłam się w rodzinie absolutnie muzycznej, od dziecka wiedziałam, że ja będę w życiu zajmować się kinem. Przeczucie to potwierdziłam już będąc w gimnazjum i uczęszczając na Akademię Filmową do chorzowskiego kina Panorama. I tak też się stało. Po latach analizowania i interpretowania dorobku światowej kinematografii na Filmoznawstwie, poznawałam tajniki produkcji filmowej na planach etiud studenckich, by ostatecznie znaleźć się w dziale Film w Antyradio.pl.

Dlaczego tak? Bo obok kina, pisanie to moja największa pasja, którą mogę tutaj rozwijać. Jakkolwiek sztampowo to brzmi. To ona popchnęła mnie nie tylko do próbowania swoich sił jako redaktor w Antyradio.pl, ale i do napisania kilku książek dla dzieci o mitologicznej tematyce.

Na co dzień, kiedy nie piszę, czytam Palahniuka i Houellebecqa, i oczywiście… oglądam mnóstwo filmów. Kocham niemal wszystkie – od dzieł Godarda, przez filmy Tarantino i Nolana, po najnowsze produkcje z serii X-Men. Choć są i takie, którymi gardzę. Szczególnie tymi, które obrażają inteligencję widza. Od niedawna, jak większość populacji, jestem też uzależniona od Netflixa i nie wyobrażam sobie życia bez „Stranger things”, „Mad Men” czy „Orange Is the New Black”.