14.11.2017 16:29

Natalia Hluzow

Redaktor serwisu Antyradio.pl

Natalia Hluzow, Antyradio.pl

Choć urodziłam się w rodzinie absolutnie muzycznej, od dziecka wiedziałam, że ja będę w życiu zajmować się kinem. Przeczucie to potwierdziłam już będąc w gimnazjum i uczęszczając na Akademię Filmową do chorzowskiego kina Panorama. I tak też się stało. Po latach analizowania i interpretowania dorobku światowej kinematografii na Filmoznawstwie, poznawałam tajniki produkcji filmowej na planach etiud studenckich, by ostatecznie znaleźć się w dziale Film w Antyradio.pl.

Dlaczego tak? Bo obok kina, pisanie to moja największa pasja, którą mogę tutaj rozwijać. To ona popchnęła mnie do dołączenia do redakcji Antyradio.pl oraz do napisania kilku książek dla dzieci o mitologicznej tematyce.

Na co dzień, kiedy nie piszę, czytam Palahniuka i Houellebecqa, i oczywiście… oglądam mnóstwo filmów. Kocham niemal wszystkie – od dzieł Godarda, przez filmy Tarantino i Nolana, po najnowsze produkcje superbohaterskie. Nie lubię tylko tych, które obrażają inteligencję widza. Od niedawna, jak większość populacji, jestem też uzależniona od Netfliksa i wszelkich innych platform streamingowych, które pozwalają mi pożerać w całości zarówno te najnowsze, jak i stare, kultowe seriale.