1 mężczyzna, 15 metalowych głosów

Magda Słomka
13.10.2015 13:56
1 mężczyzna, 15 metalowych głosów Fot. kadr z wideo

Jared Dines tym razem postanowił zaczarować nas elastycznością swojego wokalu. Posłuchajcie, jak brzmią James Hetfield, Marilyn Manson i inni według znanego YouTubera.

Któż w dzieciństwie nie naśladował głosów zwierząt, środków transportu, czy dziwnych przedmiotów, o których nie chcemy wiedzieć... Ale czy wiele osób próbowało zmierzyć się z wokalami charakterystycznymi dla świata metalu?

Ten człowiek zdaje się robić to naprawdę od dziecka. Od wbijających się w uszy pisków przez szept aż po kwiczenie świni – tak szeroki zakres „gębotwórczy” posiada Jared.

Muzyk miał chyba jednak problem z wcieleniem się w wokalistę Metalliki... Dines w trakcie nagrywania 14 głosów miał na sobie skromną czapeczkę. By na chwilę stać się jak James Hetfield, muzyk musiał jednak przyodziać mało estetyczną perukę...

Sprawdźcie, jak brzmi 15 ostrych wokali w wykonaniu jednego człowieka!

Jared Dines nie daje za wygraną. Zdecydowanie walczy o pozycję metalowego króla internetu i nieustannie obdarowuje nas nowymi filmikami... To dzięki niemu wiemy, jak brzmiałyby klasyczne riffy w nowoczesnym stylu, jak rozruszać leniwe kury za pomocą metalu, w jaki sposób upiec deathmetalową pizzę czy jak modnie ustawić perkusję.

Muzyk postanowił też odsłonić przed nami czarną stronę przemysłu muzycznego i pokazał, jak gra się po używkach na perkusji i gitarze...

Które wykonanie Jareda przekonało Was najbardziej?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.