21.01.2015 09:32

TOP 10 babć, które kochają metal

Wszystkim babciom życzymy zdrowia i radości z okazji ich święta! I cierpliwości do Was, wielbiciele „szatańskiej muzyki”!

TOP 10 babć, które kochają metal
foto: kadr z wideo

Kto nie zna tego złowieszczego spojrzenia, kiedy usmarowany węglem wychodzisz z domu, żeby posłuchać troszkę black metalu, wyrwać parę mrocznych lasek okutanych łańcuchami i kolcami oraz napić się jabola... No dobra, może to lekka przesada. Jednak babcie lubią się przyczepić za najmniejsze pierdoły... Zobaczcie jednak, co stanie się, kiedy muzyka metalowa przyczepi się do nich!

10. Niemieckie babcie słuchają Rammsteina

Zanim wdrożymy naszą kochaną seniorkę na ścieżkę wiodącą wprost do piekła, musimy nauczyć ją, jak powinna zachowywać się pod sceną. Zaczynamy od lekcji przed telewizorem i nauki jedynego słusznego znaku za pomocą palców (w skrócie \m/) oraz skandowania na koncercie zespołu Rammsteina!

9.Jak nauczyć babcię growlu?

Niektóre starsze panie naprawdę chcą pośpiewać z wnuczkami trochę death metalu, ale nie potrafią... Jednak na naukę nigdy nie jest za późno! Podpatrzcie co zrobić, by babcia zaczęła growlować ( oraz ewentualnie straciła głos i nie mogła na Was krzyczeć...)!

8. Seniorka rozkręca imprezę w samochodzie

Ta babcia chyba wzięła za dużo leków... Widać to szczególnie po minie jej wnuczki, która nie do końca wie, czy to już zawał...

7. Babcia drapieżna jak tygrys!

Ta ruda babcia będzie Wam się śniła po nocach! Wymawia słowo „metal” w taki sposób, że ciężko nie uwierzyć, że naprawdę kocha ten gatunek. Seniorka jest drapieżna niczym tygrys z obrazka na ścianie. METAL!

6. Bo do pogo trzeba dwojga...

Kto nie umie śpiewać, zawsze może pomachać głową i zrobić sobie pogo na dywanie przed telewizorem! Ta para dziadków zdecydowanie wie jak trzeba się zachować, gdy w tle poleci Cannibal Corpse... Godny polecenia jest też wokal babci, który brzmi mniej więcej jak głosy jej przodków z zaświatów...

Magda Słomka
Tagi: Duperele