19.11.2015 17:12

TOP 10 dzieci, które tańczą do rocka i metalu

Nie dajcie się nabrać na wyrafinowane sztuczki. Spokój jest jedynie pozorny, a tak naprawdę te wszystkie dzieciaki tylko czekają na dobry moment, żeby ruszyć w dzikie pląsy!

TOP 10 dzieci, które tańczą do rocka i metalu
foto: kadr z wideo/Miszcz Painta

O tym, że najmłodsi uwielbiają muzykę równie mocno, co ci starsi, nie musimy Was przekonywać. Wystarczy popatrzeć na TOP 15 dzieci kochających metal i 2-letniego tancerza, który szaleje przy jednym z utworów grupy Bring Me The Horizon. Trudno się jednak dziwić, skoro dzieci wychowują również blackmetalowcy...

Zobaczcie, czy tym dzieciakom uda się Was tanecznie zaskoczyć.

10. Wiek nie jest ograniczeniem

Chociaż swoje taneczne kroki musi stawiać z małą pomocą dziecięcego chodzika, to jednak w niczym mu to nie przeszkadza. Wyczucie rytmu, energię i gust muzyczny już ma. Jesteśmy pewni, że za kilka lat to właśnie on będzie szalał w pierwszym rzędzie na koncertach Pantery.

9. Ćwicz ruchy

Jak rodzice poinformowali pod filmem, Troy bawi się przy utworze „This Fire Burns” grupy Killswitch Engage. Choreografia wprawdzie nie jest jeszcze idealna, ale członkowie zespołu na pewno są dumni z fana, który w tak młodym wieku docenił ich muzykę.

8. Ruszaj w pogo

Czy ktoś powiedział, że pogo jest tylko dla starych fanów rocka i metalu? Żeby nie dać się zgnieść w koncertowym tłumie trzeba zacząć treningi jak najwcześniej. Co do jednego nie mamy wątpliwości - siła w nogach jest!

7. Rusz głową

W tych ruchach dostrzegamy nieśmiałe próby headbangingu, ale widać, że to dopiero początkujący tancerz. Mimo to nie poddaje się i śmiało mierzy się z singlem Slipknota. Potencjał na pewno ma!

6. Dobra zabawa to podstawa

„2 Minutes To Midnight” to ulubiony kawałek tego smyka. Co tam zabawki i książki! Dla niego liczy się tylko dobra muzyka płynąca z głośników. Tym razem mały tancerz wykazuje też zdolności wokalne. Czyżby w przyszłości miał wesprzeć Bruce'a Dickinsona na koncertowej scenie?

5. Muzyczny trans

Utwór Slayera sprawił, że ten maluch wpadł muzyczno-deliryczny stan. Możliwe, że po prostu opętał go demon muzyki, który teraz nie chce go wypuścić ze swoich łap... Jedno musimy przyznać - taniec tego młodego wielbiciela mocnych dźwięków jest dość niepokojący.

4. Wczuj się

Czy widzicie tę niezwykłą ekspresję? Zobaczcie ile ten dzieciak wkłada energii w to, żeby przekonać widzów, że metal to jedyny słuszny gatunek muzyki. 

3. Bez koszulki lepiej?

Muzyczna atmosfera jest gorąca, więc i ciuchy są zbędne. Możemy tylko się domyślać, że poszczególne części swojej garderoby posłał w różne kąty pokoju, podczas ćwiczeń do metalowych koncertów. A pampers to żadna przeszkoda dla prawdziwego fana.

2. W grupie raźniej

Przy dobrej muzyce zdecydowanie lepiej szaleje się w towarzystwie! Koncertową atmosferę można stworzyć nie tylko na wielkim stadionie, ale również w domu. Kiedy już zgromadzi się odpowiednią ekipę można swobodnie oddać się dzikim pląsom.

1. Tancerz idealny

Perfekcyjne wyczucie rytmu, wskazywanie palcem i zalotny uśmiech rzucony w stronę publiczności. Na koncercie Iron Maiden mógłby z powodzeniem występować obok Bruce'a Dickinsona. Ten tancerz bezdyskusyjnie otrzymuje od nas tytuł króla parkietu. Spójrzcie tylko na te ruchy!

Czy Wasze dzieci też lubią tańczyć do rocka i metalu?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Duperele