11.01.2016 19:14

10 dzieci uprawiających headbanging

Kolejny raz mamy potwierdzenie, że w urwisach drzemią prawdziwe demony. Zobaczcie zwariowane szkraby, które szaleją przy mocnych brzmieniach.

10 dzieci uprawiających headbanging
foto: kadr z wideo

Słodkie oczy, różowe policzki i wałki tłuszczu mogą Was zwieść, ale tak naprawdę nigdy nie wiadomo, jaka bestia skrywa się w środku. Pociechy kochają metal i ochoczo tańczą do gitarowego grania. Małe niewiniątka zamieniają się w prawdziwe szatany, gdy tylko usłyszą swoje ulubione agresywne brzmienia.

Dzieciaki, choć mają tylko kilka lat, czują rytm i próbują nawet swoich sił w śpiewaniu. Obejrzyjcie 10 szkrabów, które czują muzykę całym sobą!

1. Rumiany fan Slipknota

Jaki ojciec, taki syn. Skoro w samochodzie rodziców z głośnikach wybrzmiewa metal, to siłą rzeczy dzieciak również wchłonął tę muzykę. Trzepie głową okraszoną kilkoma włosami w rytm aż miło. Dobre wychowanie to podstawa!

2. Oddana fanka metalu

To nic, że urwis nie umie jeszcze chodzić, za to headbanging opanował do perfekcji! Dzieciak wspomaga dodatkowo ruchy entuzjastycznymi okrzykami. Strach pomyśleć, co też z tego malucha wyrośnie, skoro mając zaledwie 10 miesięcy już szaleje przy naprawdę ostrych brzmieniach.

3. Irokez musi być

Rodzice postarali się, jeśli chodzi o wystrojenie bobasa. Nie dość, że maluch ma ciuchy jak na metalowca przystało, to nawet ma odpowiednio ułożone włosy. Młody fan Metalliki energicznie porusza się w rytm utworu „Enter Sandman” i próbuje nawet śpiewać. Ten urwis ma zadatki na metalowca z krwi i kości.

4. Szybka nauka niemieckiego

To, że urwisy lubią Rammsteina, wiadomo nie od dziś. Udowodnił to już pewien dziecięcy zespół zwany Children Medieval Band, grający repertuar między innymi tej kapeli. Do zespołu mógłby dołączyć ten szkrab, który uczy się niemieckiego powtarzając słowa utworu „Du hast” i przy okazji macha rudowłosą głową w przód i tył.

5. Traumatyczny headbanging

Niektórzy fani tak szaleją przy ulubionych rytmach, że zapominają o przyciąganiu ziemskim i zasadach grawitacji. Ten maluch na własnej skórze przekonał się, że nie można nigdy tracić głowy w czasie słuchania muzyki...

6. Najmłodszy wielbiciel Pantery

Metalowcem można być już od najmłodszych lat. To nic, że jeszcze nie mówi i ledwo chodzi, ale łupać głową w rytm muzyki można jeszcze w kołysce. Ten dzieciak czuje mocne brzmienia całym swoim ciałem, macha głową jak szalony i ma szeroki bezzębny uśmiech na twarzy. Serce się raduje patrząc na tego małego szatana.

7. Głośniej, mocniej, agresywniej

Wspomniany wyżej maluch ma już konkurencję, bowiem inny szkrab również wywija przy rytmach Pantery. Dzieciak jest oparty o siedzenie w samochodzie i ostrożnie uprawia headbanging. Zadziwiające, że ten urwis się nie przewrócił.

8. Niedaleko pada jabłko od jabłoni

Najpierw łupiemy głową, potem huśtamy się na boki, następnie znowu wracamy do headbangingu - tak mniej więcej wygląda układ taneczny tego szkraba do Decapitated, którego słucha akurat jego ojciec. Brawa dla rodziców, którzy od najmłodszych lat kształtują jego gust muzyczny w odpowiedni sposób.

9. Slipknot i różowa gitara

Dziewczyna chyba zamierza zająć się muzyką, bo już chwyta za instrument i macha włosami pokazując swoje prawdziwe demoniczne wcielenia. Niech Was nie zwiedzie gitara w cukierkowym kolorze. Strach się bać takiej młodej fanki Slipknota.

10. Im dłuższe włosy, tym lepsze

Gdy wszystkie te dzieciaki w końcu urosną i sprawią sobie odpowiednio długą fryzurę, jak na metalowców przystało, będą nimi machać jak te dwa urwisy. Dziewczyny czekają na odpowiedni moment, by w końcu rozpocząć headbanging w rytm kawałka Metalliki. A kto potem rozczesze te włosy?

Które dzieciaki podobają się Wam najbardziej?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele