24.07.2015 18:09

10 gwiazd rocka i metalu jako figurki w 3D

Chcielibyście mieć na swoim biurku członków zespołu Slayer, Kiss, Motorhead i inne muzyczne legendy? Zobaczcie, jak wyglądają miniaturowi idole!

10 gwiazd rocka i metalu jako figurki w 3D
foto: knucklebonz.com

Świat muzycznych gadżetów nie zna granic. Muzycy przybierają różne postacie po to, bo zagościć w domu swoich wielbicieli... Widzieliśmy już gwiazdy rocka i metalu zrobione z orzeszków oraz pluszu... Pora na realistyczne figurki muzyków w miniaturowej formie!

Mali artyści są dopracowywani w najmniejszych szczegółach. Nawet detale tatuaży muzyków się zgadzają... Obejrzyjcie naszą galerię!

Za produkcję tych niezwykłych figurek odpowiada firma KnuckleBonz, która zajmuje się produkcją rockowych i metalowych ikon w 3D od wielu lat. Figurki są ręcznie malowane, ponumerowane, a każda posiada dołączony certyfikat autentyczności.

foto: knucklebonz.com

Figurki bardzo szybko znikają ze sklepu – każda produkowana jest w ilości 1000 sztuk. Slayer ogłosił, że miniatury przedstawiające Kerry’ego Kinga, Toma Arayę oraz Jeffa Hannemana będą dostępne jesienią 2015 roku, jest więc szansa, że muzycy ozdobią i Wasze kominki! Małe dzieła możecie kupić na tej stronie internetowej.

Chcecie zobaczyć, jak prezentują się członkowie Slayera z bliska? Obejrzyjcie wideo!

W 2016 roku do sprzedaży zostaną dopuszczone figurki z wizerunkami zespołu Kiss. Skąd kreatorzy małych dzieł czerpią inspiracje do tworzenia? Tony Simerman, dyrektor kreatywny firmy KnuckleBonz chodzi na koncerty i wczuwa się w ich szczególny klimat. Ostatnio wpadł właśnie na występ Kiss...

"

Byłem tam, by poczuć ogień ze sceny. To bardzo ekscytujące, że nasza firma będzie współpracować z „armią Kiss”. "

Zapowiedź rezultatu możecie zobaczyć poniżej...

foto: knucklebonz.com

Mało Wam? Sprawdźcie, jak wygląda Slash wraz z członkami jego zespołu autorstwa firmy Staramba.

Która figurka podoba Wam się najbardziej?

Magda Słomka
Tagi: Duperele