10 gwiazd rocka i metalu jako lampki nocne

Aleksandra Degórska
03.03.2016 18:04
10 gwiazd rocka i metalu jako lampki nocne Fot. etsy.com

Boisz się ciemności? Zobacz, jak możesz rozjaśnić swoje cztery kąty dzięki obliczom słynnych muzyków.

Kiedy słońce zachodzi i zapada zmrok, wszystkie najdziwniejsze stwory wychodzą ze swoich ukryć. Zamykasz się w swoim pokoju, spod łóżka wychodzą małe potwory, które wkradają się do Twojego umysłu, by zrobić tam wielką dziurę. Twoi towarzysze mroku, czarny kot i równie ponury pies, chowają się po kątach, bo nie chcą wpaść w tę otchłań rozpaczy wraz z Tobą.

Próbujesz ukryć się pod kołdrą udając, że nic nie widzisz i nic nie słyszysz, ale te paskudztwa wszędzie Cię dorwą. Jak walczyć z nocnymi zmorami? Z pomocą przybywają słynni muzycy, którzy swoim cudownym obliczem rozświetlą nawet największy mrok. 

Co powiecie na nocne lampki do kontaktu z witrażami przedstawiającymi Kurta Cobaina, Freddiego Mercury'ego czy Bruce'a Springsteena? Nawet upiorny Robert Smith czy Alice Cooper są w stanie wyprodukować ciepłą atmosferę za sprawą świecącej się buzi.

Glass Action! serwuje spory wybór tych rarytasów, bowiem można sobie sprawić zarówno stylowego Prince'a, jak również wąsacza Freddiego, drącego się Stevena Tylera czy zawadiackiego Nicka Cave'a.

Zobaczcie, jak prezentują się lampki z podobiznami muzyków:

Ile kosztuje takie cacko? Już za 40 dolarów można sprawić sobie wyjątkową lampkę. Jeśli natomiast to nie wystarczy, by zwalczyć nocne kanalie zawsze można mocno przytulić poduszkę z wizerunkiem Davida Bowiego.

Muzyczni fani mają pokaźny wybór gadżetów związanych z wizerunkiem swoich ulubionych muzyków. Jako przykład tych najbardziej zwariowanych rarytasów można podać chociażby dziadków do orzechów w postaci rockowych i metalowych sław. Ci, którzy wolą bardziej standardowe pamiątki, mogą sobie sprawić figurki gwiazd w 3D. Do wyboru, do koloru!

Chcielibyście zasypiać przy lampce z podobizną ulubionego muzyka?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.