07.05.2015 14:59

10-letnia Japonka zawstydziła gitarzystów?

Oto kolejny małoletni talent. Poznajcie Lisę, której zdolności może pozazdrościć niejeden dorosły muzyk!

10-letnia Japonka zawstydziła gitarzystów?
foto: kadr z wideo

Trzeba się wziąć do roboty. Co innego można napisać, kiedy okazuje się, że dzieciaki zaczynają podbijać świat rocka i metalu? Chcecie przykładów? Pewien 12-latek zaczarował tłumy wykonując na ulicy „You Shook Me All Night Long” AC/DC. Nastolatki z Meksyku stały się popularne dzięki coverom „Enter Sandman” Metalliki i „Crazy Train” Ozzy’ego Osbourna. Dzieci z Kentucky zagrały „Kashmir”, „The Ocean” Led Zeppelin na ksylofonach. Zostanie gwiazdą rocka zainteresowało nawet dwulatka, który zagrał na bębnach „The Pretender” zespołu Foo Fighters...

Czas na dziesięciolatkę z Japonii, która może wprawić w zakłopotanie niejednego gitarzystę. Posłuchajcie kawałka „Aviator” zespołu Polyphia w jej wykonaniu!

Dla dziewczynki o pseudonimie artystycznym Li_sa_X nagranie klipu było błahostką...

"

W Japonii mamy wakacje nazywane Golden Week, nie chodzimy więc do szkoły. Korzystając z wolnego czasu postanowiłam udostępnić nowe wideo. To dopiero pierwsza część mojego występu. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! "

I jak, jesteście pod wrażeniem?

Dzieciaki nie tylko znają się na graniu, ale i na tekstach. Posłuchajcie, jak zinterpretowały słowa kawałka „Autystyczny” zespołu Luxtorpeda w „Rockowym Przedszkolu”!

Magda Słomka
Tagi: Duperele