01.06.2016 07:52

10 małych rockmanów w talent show

Z okazji Dnia Dziecka prezentujemy Wam kilku młodocianych rockmanów, którzy zawojowali ekrany telewizorów w talent show. Choć wyglądają niewinnie, to gdy zaczynają śpiewać pokazują swoje prawdziwe oblicze...

10 małych rockmanów w talent show
foto: kadr z wideo

6. Prince - Kiss

21 kwietnia 2016 roku świat obiegła smutna wiadomość dotycząca śmierci Prince'a. Artysta zmarł w wieku 57 lat. Dopóki jednak kolejni twórcy biorą na warsztat repertuar muzyka, jego legenda będzie wiecznie żywa.

Cieszy zatem fakt, że mały uczestnik talent show wybrał numer właśnie tego artysty. Wesoły malec wykonał utwór „Kiss” z płyty „Parade”. Dzieciak pokazał pazurki, a jego układ taneczny w połowie utworu naprawdę zdumiewa.

7. Kings of Leon - Use Somebody

Mały Tim zaprezentował przebój kapeli w balladowej wersji i jego delikatny wokal dosłownie wzrusza od pierwszego taktu. Jury, które siedzi odwrócone do uczestnika, do końca nie wiedziało czy ma do czynienia z dziewczyną czy chłopakiem.

Zresztą nie ma się czemu dziwić, bo urwis ma krystalicznie czysty głos. Reakcja piosenkarki Leny, która po odwróceniu przekonała się, że to jednak nie dziewczyna, jest bezcenna.

8. Evanescence - Bring Me To Life

Ciekawym pomysłem jest pokazanie kilku uczestników danego talent show na jednej scenie. Tym sposobem mamy oto takie ciekawe wykonanie numeru Evanescence - rapujący chłopak gra na gitarze, jedna dziewczyna śpiewa operowym głosem, druga zaś pokazuje swój ostry rockowy wokal.

Aż trudno stwierdzić, kto z nich jest najlepszy!

9. Journey - Don't Stop Believing

Taki maluch, a taki głos! Jurorzy od razu po pierwszej nucie chcieli zobaczyć z kim mają do czynienia. Choć urwis wygląda jakby połknął kij, to jednak śpiewem porwał dosłownie wszystkich i został nagrodzony naprawdę gromkim aplauzem.

Numer z płyty Escape” doczekał się już sporo coverów, ale czy ktoś mógł się spodziewać, że taka drobna osóbka da sobie radę z tym niełatwym utworem?

10. The Beatles - Here Comes the Sun

Widać, że dziewczyna na początku się trochę stresowała, ale z każdą kolejną sekundą nabierała pewności siebie. Uczestniczka rzeczywiście zaśpiewała „słonecznie” i w taki sposób, że nie sposób się uśmiechnąć. Zuch dziewczyna!

Który mały uczestnik talent show najbardziej przypadł Wam do gustu?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele