02.02.2018 13:39

10 najgorszych moshpitów. Nie powtarzaj tego na kolejnym koncercie

Ci metalowcy trochę przesadzili z szaleństwem pod sceną...

10 najgorszych moshpitów. Nie powtarzaj tego na kolejnym koncercie
foto: kadr z wideo

Mosh pit to prawdziwa szkoła wytrwania i naprawdę łatwo jest złapać jakąś kontuzję, bo gdy ulubiona gra tak, że wzmacniacze nie wytrzymują, pod sceną zaczyna się prawdziwe piekło. W końcu, gdy słyszysz ukochany utwór masz wrażenie, że wstępuje w Ciebie diabeł i chcesz tą radością podzielić się z innymi metalowcami.

Niestety czasem kończy się to tragicznie - na koncercie Code Orange w Salt Lake City pewien mężczyzna uderzył kobietę tak mocno, że złamał jej szczękę. Dlatego mamy poradnik dla dziewczyn, które chcą szaleć w moshpicie i przeżyć to silne doświadczenie. 

Niektórzy jednak nie do końca wiedzą co należy robić w moshpicie, albo po prostu nie są świadomi tego, co w ogóle się dzieje wokół nich. Potem mamy takie wideo, które powoduje, że człowiek naprawdę zaczyna wątpić w ludzkość:

Niektórzy zaliczyli twarde lądowanie, albo dostali po twarzy od agresywnej dziewczyny. Były też takie osoby, które wyglądały jakby trenowali karate, albo jakieś naprawdę dziwne tańce. Zapewne wiele tych metalowców wypiło sporo piwka i nie byli świadomi jak wyglądają.

foto: gifimage.net
Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele