29.09.2017 13:13

10 rockowych utworów na Dzień Chłopaka

W ten dzień należy pamiętać o chłopcach małych i dużych. Sprawdźcie, po jakie piosenki warto sięgnąć 30 września!

10 rockowych utworów na Dzień Chłopaka
foto: materiały prasowe

30 września 2017 roku to Dzień Chłopaka i wszystkie dziewczyny kupują czekoladki, wywołują wspólne zdjęcia, szykują nienaganny strój, żeby ten dzień dla ich facetów był wyjątkowy. Warto 30 września zrobić małe święto dla mężczyzn, w końcu nie może być tak, że tylko oni pomykają z bukietami na randki. Czasem i facet zasługuje na mały prezencik (przy tej okazji polecamy zestawienie rockowych utworów nadających się do robienia striptizu).

Jeżeli jednak zamierzacie inaczej spędzić ten dzień i szukacie dobrego podkładu muzycznego, to dobrze trafiliście. Oto 10 rockowych kawałków o facetach, które warto posłuchać 30 września 2017:

1. The Cure - „Boys Don't Cry”

Startujemy od hitu z 1979 roku, który po dziś dzień jest nadal aktualny. Smutny i przygnębiony Robert Smith zawsze ukrywa swoje łzy pod toną makijażu. Chłopaki nie płaczą, przecież są twardzi i nic nie czują...

2. T.Love - „Chłopaki nie płaczą”

Muniek również uważa, że chłopaki nie mogą wymiękać i wszelkie przeciwności losu trzeba godnie przyjmować na klatę. Ten utwór znają wszyscy i nie może go zabraknąć oczywiście w Dzień Chłopaka.

3. ZZ Top - „Sharp Dressed Man”

Dobrze ubrany mężczyzna zawsze ma większe szanse na zdobycie serca kobiety, aniżeli inni kandydaci, którzy mają niechlujne ciuchy. Wiedzą o tym muzycy ZZ Top, którzy potrafią uzależnić słuchaczy bluesującymi rytmami.

4. Black Keys - „Lonely Boy”

Nie wszyscy chłopcy jednak są szczęśliwi, niektórzy czują się bardzo samotnie przez swoje zimne dziewczyny. 30 września warto okazać trochę serca i stopić ten lód dla faceta.

5. Pearl Jam - „Better Man”

Przy tej wzruszającej piosence może się rozpłakać nawet najtwardszy zawodnik, bowiem Eddie śpiewa w taki sposób o miłości, że nie sposób jest się nie wzruszyć. Numer pochodzi z albumu „Vitalogy” z 1994 roku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele