20.09.2017 16:34

10 seksownych klipów z przystojnymi muzykami

Oto zestawienie dla dziewczyn! Ostrzegamy, będzie dużo gołych klat i seksownych bioderek.

10 seksownych klipów z przystojnymi muzykami
foto: kadr z wideo

Pisaliśmy już niejednokrotnie o atrakcyjnych paniach w klipach, które wiją się pokazując swoje atuty. W zasadzie patrząc na różne gatunki muzyczne można znaleźć sporo klipów kipiących seksem, redakcja Antyradio.pl zwróciła szczególną uwagę na seksowne rockowe teledyski.

Panowie mają na czym oko zawiesić, a co z paniami? W końcu płeć piękna też chce popatrzeć na kaloryfery i seksowne tatuaże. Postanowiliśmy zatem stworzyć zestawienie specjalnie dla kobiet. Oto 10 teledysków, które mogą u pań wywoływać bardzo niegrzeczne myśli.

1. Lenny Kravitz - „The Chamber”

W momencie nagrywania tego klipu muzyk miał 50 lat. Życzymy wszystkim panom, żeby w takim wieku wyglądali tak dobrze. Oczywiście Lenny od zawsze lubił się otaczać pięknymi kobietami i w teledysku nie zabrakło seksownej partnerki godnej maczo.

2. 30 Seconds to Mars - „Hurricane”

Do Jareda Leto wzdycha naprawdę wiele pań, zatem nie mogło go zabraknąć w tym zestawieniu. W sumie każda piosenka 30 Seconds to Mars pasowałaby do tej listy, ale warto szczególnie zwrócić uwagę na groteskowy teledysk do „Hurricane”, który ocieka seksem. Jared pochwalił się w tym klipie swoimi zdolnościami aktorskimi i niezłą figurą.

3. Velvet Revolver - „Dirty Little Thing”

Goła klata Duffa McKagana i Scotta Weilanda - czego chcieć więcej! Ten klip jest naprawdę niegrzeczny, oprócz muzyków w seksownym kliepie jest mnóstwo atrakcyjnych kobiet. Aż strach pomyśleć, dokąd pędzi ten szalony pociąg.

4. Soundgarden - „Jesus Christ Pose”

Młody Chris Cornell wyglądał jak tarzan i niejedna nastolatka miała w pokoju plakat z wokalistą Soundgarden. Z biegiem lat muzyk ładnie się starzał i również w krótkich lokach wyglądał atrakcyjnie.

5. Incubus - „Wish You Were Here”

W teledysku widzimy, jak przebiegały nagrania nad płytą Incubus, na zmianę z kadrami przedstawiającymi grającą kapelę. Wokalista Brandon Boyd jest przez wiele kobiet uważany za „ciacho”, a w tym klipie jego fruwająca koszula powoduje, że niejedna dziewczyna nie może się skupić na muzyce.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele