10 sposobów na gitarowe solo

Aleksandra Degórska
27.10.2015 13:09
10 sposobów na gitarowe solo Fot. kadr z wideo

Nie potrzeba żadnego testu psychologicznego, żeby określić jakim jesteś typem człowiekiem. Chwyć za gitarę, zagraj solo, a dowiesz się całej prawdę o sobie!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak gra na gitarze odzwierciedla wnętrze człowieka? Zapomnij o wróżkach, testach i zodiaku, bo to YouTuber Jared Dines prawdę Ci o muzyce powie i pomoże w tym jakże trudnym zadaniu.

Jak się okazuje sposób jest naprawdę bardzo prosty - wpatrujesz się w grymasy na twarzy i bacznie obserwujesz grę na gitarze, która ukazuje co człowiekowi w duszy gra. Teraz nikt nie zdoła ukryć swojej prawdziwej natury. 

Solo można wykonać na 10 różnych sposobów. Mamy bowiem takie typy, jak np. klasyczny i całkowite jego przeciwieństwo, czyli początkujący, który gra w żółwim tempie raptem 3 nutki, ale za to z jakim skupieniem! Brutal wyżywa się na gitarze, aż iskry idą, zaś fałszerz jak gdyby nigdy nic, przemierza palcami gryf gitary i robi dobrą minę do złej gry.

A może jesteś muzykiem, którego twarz przedstawia setki emocji na sekundę? Albo grasz metalcore'owe solo i umierasz z nudów? Sprawdź, jakim typem jesteś: 

Gratulujemy Jaredowi pomysłowości oraz zdolności aktorskich, bowiem jego miny mówią same za siebie. Ostatnio zaprezentował również 15 słynnych metalowych głosów, znane riffy w zupełnie innej stylistyce, albo jak gra się na gitarze oraz na perkusji po używkach.

A Ty, jak grasz solo na gitarze?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.