23.08.2016 15:16

10 uczestników talent show wykonujących Rammsteina

Fani na całym świecie chętnie biorą na warsztat utwory niemieckiej kapeli. Zobaczcie najciekawsze wykonania.

10 uczestników talent show wykonujących Rammsteina
foto: kadr z wideo

Wydawać by się mogło, że brutalni Niemcy nie mają zbyt odpowiedniego repertuaru dla uczestników talent show. Nic bardziej mylnego! Spektakularne show Rammsteina wręcz prosi się, żeby je pokazać na deskach sceny.

Krew, flaki, ogień i niemiecka precyzja - to wszystko można odnaleźć podczas koncertów kapeli, zresztą polscy fani przekonają się o tym na własnej skórze już 27 sierpnia 2016 roku we Wrocławiu na imprezie Capital of Rock.

Zanim jednak to się stanie, warto zerknąć na uczestników talent show, którzy spróbowali doścignąć niemiecką kapelę.

1. Czy kopia dorówna oryginałowi?

Na pewno kojarzycie program, w którym znane gwiazdy udają równie sławne osobistości. Otóż rosyjski komik Maksim Galkin słynie z tego, że idealnie parodiuje gwiazdy. W programie podjął się nie lada wyzwania, bo udawał Tilla Lindemanna i wypadł w tej roli rzeczywiście dobrze.

Jurorzy chwycili się za głowę, gdy zobaczyli go na scenie, bo ciężko go poznać po metamorfozie. Również publika podłapała energiczny rytm utworu „Du Hast” i dała się ponieść emocjom. Atmosfera zrobiła się rzeczywiście gorąca!

2. Kopia Lindemanna nr.2

Otóż jeden z uczestników bułgarskiej edycji tego show również wcielił się w Tilla Lindemann wykonując kawałek „Amerika”.

Pewne podobieństwo jest, choć uczestnik jest zdecydowanie za mało brudny, suchy i za grzeczny. Lindemann bowiem wygląda tak, że przestraszyłby każdą grzeczną dziewczynę w ciemnym zaułku. Mimo wszystko jednak należą się brawa dla aktora Kalina Vrachanskiego, który zrobił kawał niezłej roboty.

3. Chór na metalowo

Na scenę wychodzi chór, wieje nudą, ludzie ziewają. Gdy jednak wokaliści zaczynają śpiewać publiczność zaczyna się zastanawiać co się dzieje.

W pewnym momencie pojawia się beatbox i naprawdę niski bas śpiewający numer Rammsteina. Co więcej jedna ze śpiewaczek naśladuje partię syntezatorów. Takiej wersji „Du Hast” jeszcze nie słyszeliście.

4. Rammstein na operowo

Na scenę talent show wychodzi rzeźnik opętany przez demony. Przy akompaniamencie pianina śpiewa o tym, że jego serce płonie, jury wnikliwie patrzy w dziwne ślepia uczestnika.

Nagle facet zaczyna śpiewać operowo, a po chwili zaczyna łupać głową. Jeden człowiek, a spektakl taki, że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać...

5. Wstydliwy fan

Koleś przyznał się, że nigdy publicznie nie występował, tylko śpiewał w domu. Jednak przemógł tremę, postanowił wziąć udział w talent show i zaskoczyć jury doborem swojego repertuaru. Uczestnik przyznał się, że lubi wszystko co niemieckie, ale podczas rozmowy z jurorem w ojczystym języku Rammsteina niestety poległ.

Liosza wziął na warsztat utwór o rekinie i jak na amatora wypadł całkiem nieźle, choć jury było podzielone. Trochę jeszcze potrenować i może coś z tego wyjdzie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rammstein