100 jurorów talent show wykonało cover Pink Floyd. Jak wypadli w "Another Brick in the Wall"?

Aleksandra Degórska
11.04.2019 13:29
100 jurorów talent show wykonało cover Pink Floyd. Jak wypadli w "Another Brick in the Wall"? Fot. kadr z wideo

Posłuchajcie, jak jurorzy programu Śpiewajmy Razem. All Together Now wykonali jeden z największych hitów Pink Floyd.

Jesteś wokalistą i chcesz pokazać swój talent przed innymi, jak również nawiązać współpracę z producentami i wytwórniami. Co zrobić w takiej sytuacji? W takim momencie warto się skusić na talent show, jest to całkiem dobry pomysł, by spróbować swoich sił i zobaczyć, jak prezentuje się konkurencja.

Śpiewajmy Razem. All Together Now 2: Jurorzy zaśpiewali przebój Pink Floyd

W talent show "Śpiewajmy Razem. All Together Now" wokaliści występują przed 100-osobowym jury i muszą zachęcić do wspólnego śpiewania jak największą ilość jurorów reprezentujących różne style muzyczne. W programie uczestników oceniają takie gwiazdy, jak Jelonek i Drak z Huntera czy Anja Orthodox, zaś przewodniczącą jury jest Beata Kozidrak. W każdym odcinku programu możemy obejrzeć nie tylko zmagania wokalistów, którzy chcą zdobyć jak najwięcej punktów, ale również sami jurorzy śpiewają wspólnie znane przeboje. W poprzednim odcinku usłyszeliśmy cover Bon Jovi.

Przeczytaj także

W najnowszym odcinku programu "Śpiewajmy Razem. All Together Now 2" jurorzy sięgnęli po repertuar Pink Floyd i wykonali "Another Brick in the Wall". Cała "ściana jurorów" zaśpiewała jeden z największych hitów brytyjskiej kapeli, zaś Drak chwycił za gitarę. Jak jury wypadło w utworze z płyty "The Wall"?

Przeczytaj także

Rockowe występy w programie Śpiewajmy Razem. All Together Now 2

Dotychczas w 2. sezonie programu "Śpiewajmy Razem. All Together Now" nie zabrakło rockowych piosenek w wykonaniu utalentowanych wokalistów. W talent show usłyszeliśmy covery Kultu czy AC/DC, jak również piosenki O.N.A., Maanamu czy przeboje Dawida Podsiadły i Queen.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.