19.08.2015 15:12

100 telewizyjnych hitów zagranych na gitarze

„Breaking Bad”, „Family Guy”, „Mad Men” czy „Różowe Lata 70.” to tylko kilka ze 100 tytułów z telewizji, których motywy przewodnie zostały przedstawione w gitarowej wersji. Posłuchajcie!

100 telewizyjnych hitów zagranych na gitarze
foto: kadr z wideo

Pewien telewizyjny maniak postanowił zebrać najpopularniejsze kawałki kojarzące się z serialami i bajkami wyświetlanymi na małym ekranie i przerobił je na rockową nutę.

W poniższym filmie znajdziecie spory przekrój telewizyjnej historii – od klasyków jak „Looney Toones”, przez lata 90. i „Twin Peaks”, po motywy z najpopularniejszych seriali dzisiejszych czasów, jak „Gra o Tron”.

Zdarzało Wam się kiedykolwiek zastanawiać nad tym, w jaki sposób Wasze ulubione utwory wprost z telewizora brzmiałyby w cięższej, gitarowej wersji? Już teraz możecie to sprawdzić słuchając 100 hitów wykonanych na gitarze, a to wszystko tylko w 11 minut!

To nie koniec. Jeżeli odsłuchanie tych kawałków w ogóle Was nie usatysfakcjonowało, Joe, czyli wykonawca powyższej składanki, przygotował dla Was szczegółowo opisane riffy. Możecie się z nimi zapoznać na tej stronie internetowej.

Mało Wam? Sprawdźcie zatem, jak brzmią piosenki z najpopularniejszych bajek nie zagrane, ale zaśpiewane na ostro...

Gitarowa wersja którego kawałka podobała Wam się najbardziej?

Magda Słomka
Tagi: Duperele