10.04.2018 14:12

11-latek wykonał „Enter Sandman” w talent show. James Hetfield byłby dumny

Młody wokalista ma predyspozycje do zostania niezłym rockmanem. Zobaczcie, jak chłopak wypadł przed jurorami.

11-latek w coverze Metalliki
foto: kadr z wideo

Metallica przeszła już dawno do mainstreamu i nikogo raczej nie dziwi fakt, że utwory tej właśnie kapeli pojawiają się chociażby w programach telewizyjnych. Co więcej - Metallicę grają już dzieci i najczęściej wybierają „Enter Sandman”.

W 2016 roku furorę zrobił 10-latek, który w talent show wykonał właśnie ten kawałek Metalliki i został okrzyknięty nieślubnym dzieckiem Jamesa Hetfielda. Teraz kolejny młodzieniec wziął się za „Enter Sandman” i pokazał, że już w wieku 11 lat można mieć niezłą rockową chrypkę.

11-latek zaśpiewał „Enter Sandman”

W niemieckiej edycji programu The Voice Kids 11-letni Klaas mocno tremował się przed swoim występem - w końcu musiał nakłonić jury do tego, żeby odwrócili się i chcieli go zaprosić do swojej drużyny. Okazało się jednak, że już po pierwszym takcie jurorzy zachwycili się maluchem.

Patrząc na nagrania młodych uczestników talent show, naprawdę można się załamać, bo dzieci już w młodym wieku są naprawdę utalentowane. Świadczy o tym chociażby występ 14-latki wykonującej utwór Evanescence w talent show, czy 14-latki w polskiej edycji „The Voice Kids”, która zaśpiewała utwór Coldplay.

Metallica w Polsce 2018

Metallica wystąpi 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arenie. Na koncercie nie zabraknie starszych utworów, jak również nowszych kawałków z „Hardwired… To Self-Destruct”, który pojawił się 18 listopada 2016 roku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele