23.03.2018 12:46

11-latka zachwyciła widzów coverem „Dream On” Aerosmith w talent show

Młoda wokalistka posiada silny głos i z łatwością poradziła sobie z trudnym utworem zespołu.

Aerosmith w wykonaniu 11-latki w talent show
foto: kadr z wideo

Oglądając wszelkiej maści talent show naprawdę można się załamać, bo okazuje się, że jest mnóstwo ludzi niezwykle uzdolnionych, a Ty siedzisz przed telewizorem, wcinasz popcorn i tyjesz. Niektórzy muzycy dochodzą do wniosku, że zgłoszenie do talent show to dobry pomysł, by pokazać się przed publicznością. Chętnych jest dużo, konkurencja jest naprawdę spora.

Trzeba naprawdę być utalentowanym i mieć trochę też szczęścia, żeby trafić do finału. W talent show „The Voice” jury nie widzi uczestników, którzy muszą przekonać ich do siebie jedynie swoim głosem. Program doczekał się również edycji poświęconej dzieciakom i małe szkraby równie dobrze radzą sobie na scenie co dorośli.

„Dream On” z repertuaru Aerosmith w wykonaniu 11-latki

Sofia z niemieckiej edycji programu przeszła do kolejnych etapów i wykonała Dream On” z repertuaru Aerosmith. Gdyby Steven Tyler usłyszał jej wykonanie na pewno byłby dumny z małej wokalistki:

Dzieci w talent show

Małe urwisy lubią pośpiewać rockowe znane hity, zatem jest nadzieja, że rock jednak nie umrze. Warto posłuchać coveru „Bohemian Rhapsody” w wykonaniu 3 dziewczyn, jak również „Purple Rain” Prince'a w wersji 13-letniej Polki. Polecamy również zestawienie 10 dziecięcych rockmanów w talent show.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Aerosmith