22.11.2018 18:16

11-latka zaśpiewała utwór Paramore w talent show i skradła serca jurorów

Dziewczynka wykonała "Ain't It Fun" z repertuaru Paramore. Jak na jej występ zareagowali jurorzy?

Paramore w wykonaniu 11-latki
foto: kadr z wideo

Niektóre dzieciaki już od maleńkości potrafią śpiewać tak, że szczęka opada. Ambitne dzieciaki zamiast grać na podwórku w piłkę, ćwiczą głos i marzą o wielkiej karierze. Nic zatem dziwnego, że utalentowane dzieci biorą udział w talent show, aby zaprezentować się szerszej publiczności.

11-latka zaśpiewała utwór Paramore w talent show

W The Voice Kids, podobnie jak w The Voice, dzieciaki śpiewają przed jurorami, którzy siedzą tyłem do uczestnika. Wokalista musi wystąpić w taki sposób, żeby zainteresować jury. Zadanie nie jest proste, ale pewnej 11-latce to się udało.

Eliza postanowiła zaprezentować w niemieckim talent show utwór Paramore "Ain't It Fun". Mała blondynka założyła opaskę z kocimi uszkami, która przynosi jej szczęście i okazało się, że talizman rzeczywiście działa. Co więcej przygotowała nawet takie opaski dla wszystkich jurorów.

Paramore z nową płytą "After Laughter"

5. album grupy "After Laughter" pojawił się na sklepowych półkach 12 maja 2017. Muzycy Paramore postanowili odejść od emo i punku na rzecz bardziej popowego brzmienia w stylu lat 80. Jednym z singli promujących album jest numer „Rose-Colored Boy”, do którego powstał teledysk w stylu lat 80.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Paramore