11 wieczorynek zagranych na gitarze

Magda Słomka
01.10.2015 12:45
11 wieczorynek zagranych na gitarze Fot. kadr z wideo

Macie ochotę na powrót do dzieciństwa? I to jeszcze rockowy? Już teraz możecie przypomnieć sobie o beztroskich czasach, których najważniejszą godziną była 19.00...

Nie oszukujmy się... Każdy metalowiec, nawet ten z najdłuższymi włosami i najczarniejszymi ciuchami był kiedyś dzieckiem... Kto nie lubi powspominać czasów, gdy największym problemem było to, czy rodzice pozwolą Ci wyjść na podwórko/pole i czy pani w warzywniaku będzie miała w asortymencie oranżadki w proszku za 15 groszy, które szczypią w język...

Masz teraz niepowtarzalną okazję, aby na niecałe 4 minuty powrócić do momentu, w którym piaskownica była Twoim drugim domem. „Reksio”, „Pszczółka Maja”, „Gumisie” to bohaterowie, których losy śledziłeś z wypiekami na Twojej niewinnej jeszcze twarzy?

Autorem wzruszającej kompilacji jest MaroMaro. Jak muzyk zachęca do obejrzenia filmu?

Tym razem przejdziemy do bajecznego świata wieczorynek. Mam nadzieję, że pamiętacie te wszystkie kreskówki i towarzyszące im melodyjki, które grały w naszych telewizorach o godzinie 19:00 na TVP1. Puszczajcie to swoim dzieciakom, rodzicom i dziadkom! :) Niech gitara zawładnie światem! :)

Posłuchaj, jak brzmią piosenki z tych i jeszcze 8 innych bajek zagrane na gitarze...

Muzyk żadnego gitarowego wyzwania się nie boi i stworzył już między innymi gitarową wersję pierwszej płyty Gangu Albanii oraz zagrał 13 utworów techno, electro, dance na gitarze.

Która wieczorynka w gitarowej wersji podoba Wam się najbardziej?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.