01.10.2015 12:45

11 wieczorynek zagranych na gitarze

Macie ochotę na powrót do dzieciństwa? I to jeszcze rockowy? Już teraz możecie przypomnieć sobie o beztroskich czasach, których najważniejszą godziną była 19.00...

11 wieczorynek zagranych na gitarze
foto: kadr z wideo

Nie oszukujmy się... Każdy metalowiec, nawet ten z najdłuższymi włosami i najczarniejszymi ciuchami był kiedyś dzieckiem... Kto nie lubi powspominać czasów, gdy największym problemem było to, czy rodzice pozwolą Ci wyjść na podwórko/pole i czy pani w warzywniaku będzie miała w asortymencie oranżadki w proszku za 15 groszy, które szczypią w język...

Masz teraz niepowtarzalną okazję, aby na niecałe 4 minuty powrócić do momentu, w którym piaskownica była Twoim drugim domem. „Reksio”, „Pszczółka Maja”, „Gumisie” to bohaterowie, których losy śledziłeś z wypiekami na Twojej niewinnej jeszcze twarzy?

Autorem wzruszającej kompilacji jest MaroMaro. Jak muzyk zachęca do obejrzenia filmu?

"

Tym razem przejdziemy do bajecznego świata wieczorynek. Mam nadzieję, że pamiętacie te wszystkie kreskówki i towarzyszące im melodyjki, które grały w naszych telewizorach o godzinie 19:00 na TVP1. Puszczajcie to swoim dzieciakom, rodzicom i dziadkom! :) Niech gitara zawładnie światem! :) "

Posłuchaj, jak brzmią piosenki z tych i jeszcze 8 innych bajek zagrane na gitarze...

Muzyk żadnego gitarowego wyzwania się nie boi i stworzył już między innymi gitarową wersję pierwszej płyty Gangu Albanii oraz zagrał 13 utworów techno, electro, dance na gitarze.

Która wieczorynka w gitarowej wersji podoba Wam się najbardziej?

Magda Słomka
Tagi: Duperele