11-latek jammował z gitarzystą Judas Priest. Który muzyk jest lepszy? [WIDEO]

04.03.2020 15:19
11-latek jammował z gitarzystą Judas Priest. Który muzyk jest lepszy? [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Posłuchajcie, jak nastolatek poradził sobie w pojedynku z gitarzystą Judas Priest.

Młode pokolenie już depcze po piętach zawodowym muzykom. Co rusz pojawiają się kolejne filmiki z nagraniami uzdolnionych maluchów, które w młodym wieku wymiatają na instrumentach. Pewien utalentowany 11-letni gitarzysta miał możliwość zagrania razem z gitarzystą Judas Priest. Jak wyszło im wspólne jammowanie?

11-latek jammował z gitarzystą Judas Priest. Który muzyk jest lepszy? [WIDEO]

Jayden Tatasciore już od 7. roku życia wrzuca na YouTube'a filmiki, w których pokazuje swoje muzyczne umiejętności. Chłopak dołączył do programu Gibson Generation Group, w ramach której ma możliwość występowania na wydarzeniach firmy, jak również poznaje innych, utalentowanych muzyków. Dzieciak wziął również udział w nagraniu odcina Gear Factory dla Loudwire. W ramach tego wydarzenia, 11-latek wystąpił razem z gitarzystą Judas Priest. Richie Faulkner postanowił zagrać bluesa z młodym gitarzystą - posłuchajcie, jak im poszło!

Przeczytaj także

Judas Priest zagra koncert w Polsce w 2020

Zespół zapowiedział, że na początku 2020 roku wejdzie do studia, by nagrać następcę płyty "Firepower". Wszystko wskazuje na to, że Judas Priest wyda nowy album w 2021 roku. Tymczasem będziemy mogli już niebawem zobaczyć kapelę na żywo. Judas Priest wystąpi na Mystic Festival 2020, który odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2020 w Krakowie.

Zobacz także: Judas Priest zagra na Mystic Festival 2020

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.