25.02.2019 14:04

11-latek zaśpiewał utwór "I Don't Want to Miss a Thing" Aerosmith w finałowym odcinku The Voice Kids

Młody wokalista zmierzył się z trudną balladą Aerosmith. Jak na takiego malucha potrafi wyciągnąć naprawdę wysokie nuty!

The Voice Kids
foto: kadr z wideo

Za nami finał The Voice Kids 2, który podzielono na dwie części - na początku każdy z jurorów musiał wybrać z 3 swoich podopiecznych tylko 1 osobę, która przeszła do finału, gdzie każdy z nich zaśpiewał swój własny utwór. Zwyciężczynią 2. edycji "The Voice Kids" została Anna Dąbrowska, która była w drużynie Cleo. Dziewczynka odebrała nagrodę z rąk Roksany Węgiel, która zwyciężyła w 1. edycji programu, jak również wygrała Eurowizję Junior 2018.

11-latek zaśpiewał utwór Aerosmith w talent show

W finałowym odcinku programu nie zabrakło również rockowego akcentu. 11-letni Paweł Szymański, który trafił pod skrzydła Dawida Kwiatkowskiego, podniósł sobie bardzo wysoko poprzeczkę śpiewając piosenkę Aerosmith.

Aerostmih zagrał Walk this Way na dziecięcych instrumentach
Aerostmih zagrał Walk this Way na dziecięcych instrumentach
Przeczytaj także Aerosmith zagrał „Walk This Way” na dziecięcych instrumentach

Mały uczestnik talent show zmierzył się z kawałkiem "I Don't Want to Miss a Thing", który pochodzi z filmu "Armageddon", gdzie wystąpiła córka Stevena Tylera. Piosenka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych hitów Aerosmith i wokaliści często wykonują covery tej kompozycji. Jak jednak mały muzyk poradził sobie z trudnym kawałkiem kapeli? Posłuchajcie jego wykonanie:

Paweł przeszedł do ścisłej trójki i wykonał w finale singiel "10 lat". Sprawdźcie, jak wypadł z tym utworem:

The Voice Kids 2: Rockowe covery w polskim talent show

Młode pokolenie chętnie bierze na warsztat rockowe przeboje i okazuje się, że w takim repertuarze dzieciaki czują się jak ryba w wodzie. W 2. edycji The Voice Kids urwisy zaśpiewały utwory, m.in. AC/DC, jak również Goo Goo Dolls czy Perfectu.

Jak oceniasz występ 11-latka?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Aerosmith