06.09.2019 11:35

12-latek nie poszedł na lekcje, bo chciał iść na koncert Toola. Bezcenna reakcja nauczyciela

12-latek jest prawdziwym fanem Toola. Fascynację zespołem zrozumiał również nauczyciel, który bez wahania usprawiedliwił nieobecność ucznia.

Tool
fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Tool powrócił na scenę po 13 latach nieobecności. Tyle lat musieli czekać fani kapeli na nowe wydawnictwo, które w końcu ukazało się 30 sierpnia 2019 roku. Gitarzysta, Adam Jones, wyjaśnił, że ich nieobecność była spowodowana trudnościami ze spotkaniem się w jednym miejscu. Członkowie zespołu czekali na dobry moment, kiedy będą mogli się zobaczyć i rozpocząć muzyczną przygodę od nowa. Wcześniejsze płyty zespołu były wydawane mniej więcej co 4 lata.

12-latek nie poszedł na lekcje, bo chciał iść na koncert Toola

O takim fanie marzy każdy zespół. 12-latek  z Luizjany nie poszedł do szkoły. Powód? Chciał zobaczyć koncert Toola na żywo. Ojciec chłopaka postanowił zatem wysłać maila do nauczyciela i wyjaśnić powód nieobecności syna. Nikt nie spodziewał się takiej odpowiedzi od nauczyciela. Pedagog odpisał: 

"

Skoro tak, to TOOL jest DOBRYM powodem, żeby je opuścić [lekcje przyp. red.]. Moja jedyna odpowiedź jest taka, zabierzcie mnie ze sobą, LOL!

Zazdroszczę, że będziecie mieć taką okazję i oczywiście nie wyciągnę żadnych konsekwencji z powodu nieobecności. Jak się ma? Podobał wam się ich nowy album?

[...] "

Tool, koncert
Tool
Tool
Przeczytaj także Fani Taylor Swift są wściekli na Toola. Grupa może pobić rekord wokalistki

Chyba każdy z nas chciałby mieć tak wyrozumiałego nauczyciela w szkole. W październiku 2019 roku Tool rozpocznie długo wyczekiwaną trasę koncertową po USA. Zespół będzie promować najnowszy album "Fear Inoculum". Kapela zagra 26 koncertów w towarzystwie Killing Joke.

Zobacz także: Tool pobił rekord swoim nowym singlem, a płyta "Aenima" wróciła na listę Top 10 Billboardu

Tagi: Tool Maynard James Keenan