Ten 12-letni gitarzysta sprawi, że będziecie mieć kompleksy. Jego cover "Walk" pochwaliła Pantera [WIDEO]

02.02.2021 15:45
Grupa Pantera Fot. Jason L Nelson/AdMedia/Capital Pictures/EAST NEWS

12-latek zagrał cover "Walk" Pantery i zachwycił zespół. Zobacz wideo młodego mistrza gitary!

Coraz mniejsze dzieciaki chwytają za instrumenty i w konsekwencji okazuje się, że takie małe szkraby potrafią grać piosenki, przy których my rozkładamy ręce. W końcu kawałek "Walk" grupy Pantera do najłatwiejszych nie należy. Pewien nastolatek, którego za moment poznacie, potrafi tak dobrze grać, że sam zespół postanowił udostępnić jego nagranie i zrobić mu dobry PR. Posłuchajcie młodego mistrza gitary!

Polecamy

Ten 12-letni gitarzysta sprawi, że będziecie mieć kompleksy. Jego cover "Walk" pochwaliła Pantera [WIDEO]

Co robiliście w wieku 12 lat? Graliście z kolegami w piłkę? Siedzieliście przed komputerem? Ten nastolatek każdą wolną chwilę poświęca grze na gitarze i oto mamy efekt - jego cover "Walk" został pochwalony przez sam zespół, który postanowił podzielić się nagraniem 12-latka na swoich social mediach. Lepszej reklamy nie mógł otrzymać. Posłuchajcie, jak Jayden Tatasciore wykonuje słynny kawałek Pantery:

To nic, że gitara jest wielkości chłopca - nastolatek zachowuje się jak na prawdziwego metalowca przystało, wymachuje głową i z całej siły uderza w struny. "Walk" to chyba najczęściej coverowany kawałek w repertuaru Pantery. Utwór pochodzi z płyty "Vulgar Display of Power" z 1992 roku.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.