12-letni syn basisty Metalliki jammował z Suicidal Tendencies

Aleksandra Degórska
06.06.2017 11:21
12-letni syn basisty Metalliki jammował z Suicidal Tendencies Fot. kadr z wideo

Jaki ojciec, taki syn - zobaczcie, jak Tye Trujillo improwizował wraz z muzykami przed ich koncertem w Los Angeles.

Tye Trujillo robi zaskakującą karierę - na co dzień gra w zespole The Helmets, ale prawdziwym wyróżnieniem stała się możliwość wystąpienia u boku muzyków Korna. Zespół zagrał pierwszy koncert z 12-latkiem 17 kwietnia 2017 roku w Bogocie w Kolumbii.

Nieraz pisaliśmy o uzdolnionych dzieciakach, które dają sobie radę na scenie nie gorzej niż zawodowi muzycy. Tye Trujillo godnie zastąpił Fieldy'ego na trasie koncertowej Korna po Ameryce Południowej i pokazał, że jeżeli chodzi o muzyczny kunszt to sporo odziedziczył po swoim tacie.

Tymczasem 4 czerwca 2017 odsłonięto w Los Angeles mural frontmana Mike'a Muira z Suicidal Tendencies. Tego dnia kapela dała specjalny koncert i podczas próby młody Trujillo jammował z muzykami. Perkusista Dave Lombardo zauważył, że miał przyjemność grać z dwoma pokoleniami Trujillo.

Tye pojawił się również pod koniec koncertu Suicidal Temdencies:

Historia lubi się powtarzać - Rob Trujillo grał jako basista w kapeli od 1989 do 1995 roku. Czy jego syn odniesie równie spektakularny sukces? Trzymamy za niego kciuki!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.